reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

kajuniu !!!!
kochanie dużo zdróweczka ,zawsze uśmiechnietej pyziolinki i duuuużo zabawek i rośnij nam kochana księżniczko
Dużo całusków od cioci wioli a przedewszystkimod Oskarka



www.gify.prv.pl_didl%20(9).gif
 
reklama
Niki wczoraj pierwszy raz jadl z lyzeczki.
Na poczatek dostal bananka z Gerber Organic.
Srednio mu sie to podobalo i ciagle wypluwal , a co wyplul to ja mu siup... i spowrotem do buzi.

Troszke sie balam czy nie za duzo w niego wepchnelam ale dzisiaj byla bardzo ladna kupka.
 
Wioletko ucałuj Oskarka od Kaji :) Dziekujemy za zyczenia :-D :-D :-D
Dziękujemy tez Nadusi, jej całej rodzince :-D oraz Megii ze Skarbeczkiem :laugh2:

Wiolu, dzis kupiłam łyżeczke z zamierem podania soczku, ale bestyjka mi sie rozbeczala i glowa miotala w prawo i lewo, nie bylo szans podac lyzeczka, wiec podalam buteleczką. Usmialabys sie jakie miny robila, miala tak kwasna minke ze myslalam ze padne ze smiechu. Wypila moze 10-15ml a wszystko dlatego ze myslala ze to mleczko i pociagla na poczatku mocniej. Hihi!
Jutro tez sprobujemy :laugh2:
 
reklama
no ja już tradycyjnie podpisuje sie pod życzeniami :happy: moze kiedyś uda mi się być pierwszą w składaniu zyczeń :-D Olu Piotruś też się krzywił na jabłuszko ze słoiczka,ale pare dni temu Darek kupił jabłuszka takie słodziutkie i jak jadłam zeskrobałam troszkę łyżeczką i mu dałam..i otwierał buźkę po jeszcze:happy: zdecydowanie bardziej mu smakowało niż słoiczkowe:confused:
 
Do góry