reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków:)

reklama
Dziewczyny ja z zapytaniem odnośnie dopajania naszych maluszków. Czy wodę, herbatkę podajecie w temperaturze pokojowej czy trochę podgrzewacie? Ja mam dylemat. Wydaje mi się, że woda w temp. pokojowej jest trochę za zimna. Problem dotyczy także deserków. Podgrzewacie trochę?
 
znalezione w necie odnośnie ulewania, może się jeszcze komuś przyda

"piszesz, że synek ma nietolerancję laktozy,z tego co zrozumiałam, karmisz piersią .... czy lekarze oprócz diety zalecili Ci małą modyfikację w karmieniu piersią? chodzi o odciąganie mleka pierwszego -wylewanie go i dopiero przystawianie dziecka do piersi... w pierwszym mleku jest bardzo dużo laktozy, jeśli odciągniesz, zobaczysz jakie jest bledziutkie, następne mleko w piersi jest już bardziej tłuste i bielutkie
mnie tego lekarze nie zalecili, ale wyczytałam gdzieś w internecie o tym, spróbowałam, zadziałało synek mniej ulewał, bo dostawał mniej laktozy, a dieta swoją drogą...."
 
czy ktos jadł łososia z biedronki, moze któraś z Was się orientuje czy jest on dobry jakościowo, bo chciałam kupić i dać do zupki, czy może lepiej słoiczek, tylko jak dziś sprawdziłam skład to jest tam tylko 8 % ryby:confused2:
 
reklama
Do góry