reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków:)

reklama
Mi się wydaję, że te 8% na 1 raz będzie ok bo ryby lubią uczulić...
co do łososia z biedronki, tego swieżego na tackach to ja tylko w biedronce kupuje bo u mnie nie uświadczysz w innych sklepach świeżego łososia, tylko mrożony. Jem, żyje ;-) a na powaznie to jak dla mnie jest ok :-)
 
lenka - wyjęłaś mi to pytanie o łososia z ust. Też się zastanawiam nad tym, którego łososia mogłabym dawać małej. I co robisz? Kupisz z biedronki?
dominiczka - tyle że mi chodzi o podanie łososia niemowlaczkowi
 
ja kupowałam łososia w biedronce i dawałam już małemu i nic mu nie wyskoczyło na skórze ;-) a zajadał ze smakiem łososia z ryżem i kalafiorkiem i odrobiną masełka ;-)
 
Wiosna ja wiem że nie dla Ciebie przecież ;-) młodemu jeszcze nie dawałam bo jeszcze ryb nie próbowaliśmy, ale dla młodej kupuje jak najbardziej i jakbym miała Frankowi dać to bym dała.
 
No to uwaga na indyki...nie wiem czy cały drób nam wypadnie, ale po indyku cały wysypany. Dopiero jak na udach krostki sie pojawiły, to mnie oświeciło, że to co na buzi to nie od śliny tylko od jedzenia....
 
Dziewczyny, jak wygląda całodniowe menu Waszych maluszków? Bo ja mam ciągle problem z podaniem deseru. Niby nie ma dużo tych posiłków a codziennie brakuje mi na niego czasu.
 
reklama
U nas jest tak:
8-cycek
11 deserek + kleik kukurydziany na 60ml mleka/czasem kleik ryżowy czasem minima
14 obiadek 190g
17 cycek
20 kaszka zdrowy brzuszek na 150ml mleka
21 cycek
no a w nocy różnie, ale najmniej 2 razy wstaje
oczywiście godziny są orientacyjne ;-) bo np teraz jeszcze śpi:confused:
 
Do góry