reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków

reklama
dziewczyny tak sobie wymyśliłam i zastanawiam się czy mogę tak robić że, jak ja podaję 3/4 łyżeczki kaszki mleczno-ryżowej na noc do mleczka, to mogę podawać ją też na śniadanko tak normalnie z miseczki? i jeszcze dodatkowo dodawać do obiadku łyżeczkę takiej
"specjalnej ;-)"żeby wprowadzić gluten? może któraś z was dodaje i do mleczka i też do jedzenia tak normalnie :-)

Klaudyna, nie wiem, czy dobrze rozumiem Twoje pytanie, ale rozmawiałam z Panią doktor specjalistką od żywienia niemowląt i mówiła, żeby nie robić kaszek mlecznych na mleku. Ale nie dopytałam dlaczego...

A tak poza tym, jeśli pytasz, czy możesz powtarzać dania, to jak najbardziej. Możesz też wprowadzać gluten za pomocą kaszy manny, np. pokroić banana w plasterki, wrzucić do rondelka, podlać wodą, dodać 1 łyżeczkę manny, pogotować z 5 minut, zblendować i voila!
 
dzięki kochana, ja tak właśnie robię ale jak np do wieczornego mleczka daje 7 miarek mm to z kaszką daję np 5 mm i 2 kaszki, kupuję różne rodzaje kaszek, a chodziło mi o to czy mogę dwa razy w ciągu dnia podać kaszkę właśnie tą samą co na noc, i już wiem, że mogę ale jeszcze tego nie robiłam ;-)
co do glutenu to postanowiłam podawać raz lub dwa razy dziennie bułkę lub chlebek do ciumkania, to wychodzi na to samo co np pół łyżeczki kaszy :-D
 
Do góry