reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków

ja mam do butelki tt taki mały pojemniczek na chyba 50ml. wsypuje tam mm na 150ml wody. ten pojemniczek wsadzam do butelki i już. Mam zawsze w pogotowiu taką butelkę ale jeszcze nigdy się nie przydała. o wodę bym poprosiła w jakiejś kawiarni pewnie.
 
reklama
Ja tez mam takie pojemniczki jak Colly, super sprawa. Jeśli chodzi o wodę to moja siostra zawsze miała w termosiku takim małym wodę w odpowiedniej temperaturze i nie musiała nigdy chodzić i prosić o Wodę
 
Ja używam wody gotowanej z czajnika, oczywiście wystudzonej, takiej ciepłej także po prostu często nastawiam czajnik żeby podgrzać wodę. Zimna do mm to słaby pomysł.
 
Js mam zawsze kranowe przefiltrowana, ale myślę, że jak zwykła kranowe xagotujesz to tez będzie ok
 
A tak właściwie dziewczynki to zauważyłam, że nasz bobo już nie chce jeść co 3 godziny, tylko że jest to jeszcze trochę chaotyczne, a jak jest u Was? Co ile karmicie dzieciaczki? Czy może macie wiedzę jak to się powinno zmieniać z biegiem czasu. Mówię o mm.
 
reklama
A tak właściwie dziewczynki to zauważyłam, że nasz bobo już nie chce jeść co 3 godziny, tylko że jest to jeszcze trochę chaotyczne, a jak jest u Was? Co ile karmicie dzieciaczki? Czy może macie wiedzę jak to się powinno zmieniać z biegiem czasu. Mówię o mm.

A ile juz ma?
 
Do góry