reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków

reklama
Ja używam kranówki i przegotowuje ją w czajniku.
Ale Natalia dostaje mm 2 razy na dzień. Jak karmie ją piersią to czasem nawet 2 godzin nie wytrzymuje i juz się domaga jedzenia. Skąd wiecie że dzieci się najadają?
 
A tak właściwie dziewczynki to zauważyłam, że nasz bobo już nie chce jeść co 3 godziny, tylko że jest to jeszcze trochę chaotyczne, a jak jest u Was? Co ile karmicie dzieciaczki? Czy może macie wiedzę jak to się powinno zmieniać z biegiem czasu. Mówię o mm.

u mnie nadal co 3h pomimo ze juz ma 3,5 miesiaca, tylko w nocy rzadziej, ale on malo je na raz ok 100ml wiec moze tu jest przyczyna
 
No i od dzisiaj zmieniamy mleko na takie na receptę Nutramigen, które jest na nietolerancję laktozy, spinanie, kolki i atopowe zapalenie skóry, które podobno nasz bobasek ma. Do tego mam stosować krem Emolium na czerwone plamki, które małemu wyskoczyły :/ Oczywiście, że się do tego zastosuję, ale kolejna zmiana, eeeehhhh, niech już to się unormuje, bo już nie mam siły.
 
Moja ma 7 tyg z kawałkiem i je co 3-4 godziny 120 ml albo pierś i 60 ml na dokładkę . Wodę biorę kranową przegotowaną bo u nas jest dobra woda i karmię NAN PRO HA ma problemy z brzuszkiem ale po moim mleku bardziej .Chybra jeszcze trochę koło trzeciego miesiąca z reguły wszystko się normuje .
 
Oj dziewczynki jest ogromna poprawa :-)
Już po pierwszym karmieniu tym mlekiem mały zaczął się uśmiechać, spokojniej zachowywać i spokojniej spać, jest mega różnica, a tu taka mała zmiana wystarczyła, no trudno, nie ma co żałować, dobrze, że na reszcie jest dobrze :-D I właśnie do końca 3 miesiąca ma je jeść, a później zobaczymy co dalej, ale jeśli będzie dobre dla Niego to może i je pociągniemy dalej.
 
reklama
Do góry