reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków

reklama
Ja tez podaje żelazo - actiferol i również rozpuszczam w mleku. Antek jak ma się napić z butelki musi najpierw posmakować czy to na pewno jest mleko. Wcześniej nie miałam takiego problemu. Im starszy to robi się bardziej cwany.
 
A dlaczego podajesz żelazo ? Julia jest wczesniakiem? U nas wyszła anemia choć Antek pięknie przybiera na wadze 10 tyg 7 kg waży.

Wyszła nam słaba morfologia i lekarka zaleciła 8 tygodni z żelazem. A chyba i u mnie morfologia leży na ziemi. A Julia urodziła się o czasie. Z wagą też nie jest źle według mego wyliczenia Julia już ma 5,800 :)- muszę zacząć trenować ręce ;-)
 
U nas tez słaba morfologia Ale pediatra powiedziała że u dzieci karmionych piersią często występuje niedobór żelaza. Ja sobie robiłam morfologie i wszystko w normie wyszło. Po świętach zrobię jeszcze raz Antkowi.
 
my mieliśmy podawać żelazo do 13 stycznia ale od tygodnia mu nie daje bo miał straszne bóle brzucha, mama nadzieje ze morfologia wyjdzie dobrze
 
reklama
Do góry