reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie nocne

sonyc

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Marzec 2006
Postów
40
Zastanawiam sie jak jest u innych dzieci w tym wieku. Moj syn w 2. i 3. miesiacu przesypial mi cala noc - caly czas mamyten sam rytm -20.00 kapanie, jedzenie i spac o 21.00 + -. Budzil sie tylko raz ok 4-5 no a pozniej dopiero po 8 wstawalismy na poranne karmienie. Teraz od 2 miesiecy od 0.00 budzi sie srednio co 1-2 godz. Napewno sie najada wiec glod nie wchodzi w gre. Nie wiem czy to normalne. Napewno wiem ze Alex budzi sie rano z wielkim usmiechem na buzulce i glosnym "gadaniem" a ja jestem pozadnie jestem niewyspana. Ciekawe czy juz tak bedzie ciagle ???
 
reklama
na ten temat rozmawialysmy wiele razy watku o krmieniu...
po co kolejny wątek??? :police: :police:
 
widzialam - spoko przeczytalam z 20 stron ze 100 paru i wyszukiwalam tematow. Myslalam ze ktos mi krotko na temat odpowie.
 
dajcie spokuj dziewczynie, widzicie, ze jest nowa... :)


jest watek o nocnym budzeniu sie na "niemowlakach"...
ogolnie w takich sytuacjach radzi sie, zeby nie karmic w nocy... w koncu dziecko przestanie sie budzic jak sie okaze, ze nia ma po co....


...to tak w skrocie... ;)


....a watek zawsze mozna usunac
 
Nowa ale jednak nie nowa. Od wielu miesiecy czytam to forum tyle ze do tej pory nie znalazlam odpowiedzi wiec zapytalam wprost osobno. Ale dzieki za pomoc.
 
Do góry