reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie pełne miłości butelką z mieszanką :-)

reklama
Na zlecenie miesięcznika konsumenckiego niemieccy analitycy przebadali wodę Żywiec Zdrój. Instytut Matki i Dziecka właśnie ten produkt poleca w żywieniu najmłodszych. Badania przeprowadzono dwukrotnie, z rocznym odstępem. W obu przypadkach okazało się, że w wodzie Żywiec Zdrój jest więcej bakterii niż w tej z kranu. – Gdyby to była kranówa, sanepid odciąłby jej dopływ – uważa doktor Hałat, były główny inspektor sanitarny. Epidemiolog dodaje, że wodę z tak wielką ilością bakterii można podawać niemowlętom wyłącznie po przegotowaniu. Ale o tym na etykiecie butelki nie było i nadal nie ma słowa.
Twoje zdrowie - Instytuty naukowej reklamy
uwazam ze kazdą wode z butelki nalezy przed uzyciem dla dziecka gotowac. Chyba tylko gerber produkuje wody dla dzieci, których nie trzeba gotowac.
Ja uzywam Żywca i przegotowuje:-)
 
Mamusie ktore karmia swoje dzidzie butelka mam do was pytanie Ile ml. mleczka jedza zwykle wasze pociechy i co ie godzin Martwie sie troche poniewaz moj maly jeszcze niedawno jadl 150-170 ml ale od jakiegos tygodnia je ok 110-140ml i zaczol tez ulewac po kazdym karmieniu Czy powinnam sie martwic??
glitterfy080910T186D34.gif
 
Mysia
Ulewanie to normalna rzecz do 10-go miesiaca nawet,chyba ze dziecko zaczyna zle przybierac albo wcale.Trzeba trzymac do odbicia dluzej.Jezeli chodzi o ilosci zjadane,to nie jest tak,ze zawsze dziecko bedzie zjadalo taka sama ilosc,to sie zmienia .Moim zdaniem nawet to 140ml to duzo a 170 to bardzo duzo:rofl2: jak na takiego malucha.Moj Marcel mial rok i nie jadl 170ml;-).Nie martw sie;-)
 
Ostatnia edycja:
Mój Maciuś też zamiast jeść coraz więcej to się cofa , tylko że do 140 że o reszcie nie wspomnę to my jeszcze nie doszliśmy ;-) jadł po 120 co 3 godz a teraz 90 co 2,5-3 , więcej nie chce i już . A co do ulewania to nigdy nic nie ulewa ale ja zawsze czekam aż mu się odbije.
 
Też bym chciała wiedziec ile moja ściąga z cyca i co ile. Ale jesli chodzi o butelki to myslę że nie macie się co martwic bo dziecko w tym wieku nie da się zagłodzic, i je tyle ile na chwilę obecną potrzebuje
 
moja Julka je 120 co 3-4 godziny czasem zje troche mniej a czasem sie upomnie o wiecej myśle ze nie ma sie czym martwic bo tak jak pisze Antar takie dzieciaczki nie dadza sie zagłodzić
 
reklama
mój Max ma 6 tygodni i zjada 120ml. co 2-2.5h jak w zegarku. najgorsze sa noce bo zaczoł się budzić w tym rytmie, wczesniej [ od urodzenia do miesiąca] przesypiał mi 6h w nocy jednym duśkiem. próbowałam dawać mu w nocy więcej mleka tak 150ml. zeby bardziej najedzony dłurzej spał, ale on nie był w stanie zjeść więcej niż 120ml, odpuściłam i wstajemy co 2h. na 120ml. mam na tyle fajnie ze flaszka wypita, wielkie buu.. i na drugi boczek dalej spać, jakoś mi się nie rozbudza.
 
Do góry