reklama

Karmienie piersia 3,5 miesiecznego malucha

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez paoolka21, 24 Styczeń 2011.

1. paoolka21

paoolka21 Zaciekawiona BB

Prosze o pomoc karmie piersia mojego maluszka ktory ma juz 3,5 miesiaca nadal czymam djete chcialam sie dowiedziec czy teraz moge powoli rozszezac swoj jadłospis;-) jak tak to jakie zeczy moge zaczynac jesc zeby marcinka nie bolał brzuszek??

2. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

najpierw musisz więcej napisać o was bo nie wiem dlaczego nie jadłaś wszystkiego i co pozwala ci myśleć o zmianie diety. Pozatym na BB jest już dużo tematów o problemach z karmieniem więc może tam znajdziesz coś dla siebie.

3. reklama
  4. happybeti

happybeti show must go on...

Iwonka,widziałam ,ze zajrzałaś do nas na październikowe 2010,napisz może tam,na pewno dziewczyny pomogą:)

5. mamjakty

mamjakty styczniówka 2009

Ja może przez tydzień trzymałam jakąś "dietę", potem jadłam wszystko - córce nic nigdy nie było, rosła jak na drożdżach ;)
    Ale to od dziecka zależy, skoro dotąd nie jadłaś "normalnie" to świadczy o tym, że synkowi coś było? czy po prostu sama z siebie bałaś się jeść różnych potraw??
    Zacznij jeść co innego i obserwuj Maluszka ;)

6. paoolka21

Kiedy zjadłam cos pieczonego maluszka bolał brzuszek... Moja djeta to zeczy gownie gotowane... chciala bym powoli zaczac jesc wszystko...

7. mamjakty

mamjakty styczniówka 2009

Zaczęłabym najpierw od duszonych , pieczonych potraw a potem spróbowałabym smażonego.
    Z warzyw pomału wprowadzałabym strączkowe - nie wszystko na raz i obserwować Małego - żeby potem nie zastanawiać się, od czego Go boli brzusio jakby co :)
    Czyli jednego dnia zjeść coś nowego - poobserwować, jak nic się nie dzieje to znaczy że można to jeść i tak dalej ;)
    Powodzenia!!

8. paoolka21

Bardzo dziekuje za pomoc:)

Poleć forum