reklama

karmienie piersią a butelka

Stopi69

Lipcowe mamy'09
Miasto
WAW
Rozwiązania
0
Ja karmię piersią i mam dosyc sporo pokarmu, zastanawiam sie nad kupnem laktatora. Młody pije praktycznie co 2 godziny a ściąganie ręczne bez niczego nie przynosi takich efektów jak laktator.Na rynku jest szeroka gama firm . Polecano mi elektryczny odciągacz pokarmu ale do końca nie jestem przekonana.
Może któras z WAs ma taki? Jestem ciekawa Waszych opini.:tak:
ja polecam MEDELA mini electric. Mysle,ze gdyby nie ten laktator to bym nie karmila juz piersia. Przez pobyty Leny w szpitalach musialam jej sciagac mleko i zostawiac pokarm pielegniarka. Jednorazowo z jednej piersi tym laktatorem udawalo mi sie sciagnac po 200ml i tak kilka razy zdiennie.:tak: Z jednej piersi sciagam pokarm w 15min. Recznym laktatorem nie dalabym rady sciagac tak duzo pokarmu i pewnie podddala bym sie. Nic mnie nie boli, nie mecze sie. Poprostu rewelacja.
p.s. Ja kupilam uzywany na alegro za 140zl. Mysle, ze lepiej kupci uzywany taki elektryczny, niz meczyc sie recznym. Dla mnie zakup teo laktatora to byl strzal w dziesiatke. A najpierw zastanawiam sie czy go kupowac, ale doswiadczone lipcowki mi go polecily. I dziekuje im za to :tak::tak::tak::tak::tak:

reklama

iwon3004

lipcowa mamuśka 09
Miasto
Bielsko
Rozwiązania
0
Ja mam pytanko do mam które karmią tylko butelką!:confused::confused:

W jakiej postaci podajecie witaminę D3?? Krople czy kapsułki??

Bo Dominik po kroplach zaczął mi wymiotować... bez różnicy czy podaje w południe przed jedzeniem czy na wieczór...:-:)-(

A

Alusia8989

Gość
Iwon ja nie podaje wogole witaminy d3 bo mialam ten sam problem i lekarka mi powiedziała żeby nie podawala bo w mleku ( Humana) już ta witamina jest ;))

deli80

mama Oliwii i Maksymilian
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Ja podaje w kroplach co 2 dzień...
W mleku owszem jest, ale lekarz kazał podawać

Jolit@84

Sierpniowa mamusia 09
Miasto
DE
Rozwiązania
0
A ja mam tabletki i rozpuszczam w lyzeczce wody.I podaje juz drugi tydzien i dzisiaj godzine temu po tym jak godzine predzej zjadla porcje mleka zwrocila duza jego czesc...I nie wiem czy to przez te witamine?? Jutro przychodzi polozna to spytam.

deli80

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Zmieniłam małej mleczko. I teraz zaczeło jej się nie ulewać i wymiotowała. Czy to może być wina mleczka? Nic innego nie zmieniałam, bo nie miałam co.
Odbija mi normalnie po jedzeniu, a potem zwraca ;/

iza:)

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
deli80 a na jakie zmieniłaś??
Mój Kuba przetestował 3 i dopiero na 4 jest dobrze. Ulewanie zależy też od gęstości mleczka. A płacze po nim ??

deli80

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Nie płacze po nim... je ładnie.
Zmieniłam na Humana, to już trzecie miałam Nan Activ, ale kupki nie szły, Bebilon, ale znów pojawiły się zatwardzenia i teraz to

adudz82

Lipcowa mamusia :)
Rozwiązania
0
ja mam z kolei pytanie do mam karmiących tylko piersią:

czy podajecie do picia dzieciom coś dodatkowego??jakieś herbatki?? bo moja mała ma już skończone 6 tyg i zastanawiam sie czy zacząć jej już coś podawać bo nie zawsze jest możliwość "wyciągnięcia cycka" a jakąś herbatkę zawsze mozna dać. co ewentualnie polecacie??

reklama

malenstwo23

Mama Kubusia:)
Miasto
Nie duże miasto
Rozwiązania
0
ja mam z kolei pytanie do mam karmiących tylko piersią:

czy podajecie do picia dzieciom coś dodatkowego??jakieś herbatki?? bo moja mała ma już skończone 6 tyg i zastanawiam sie czy zacząć jej już coś podawać bo nie zawsze jest możliwość "wyciągnięcia cycka" a jakąś herbatkę zawsze mozna dać. co ewentualnie polecacie??
Jak karmiłam piersią to czasem ale rzako dawałam małemu wodę lub gdy miał problemy z brzuszkiem herbatkę koperkową.Ale naprawdę sporadycznie.Po prostu karmiłam na żądanie przez pół roku potem niestety straciłam pokarm :(

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test