reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia a druga ciąża

reklama
wyliczylam na internetowych stronach z kalkulatorkami, 3 rozne pokazaly to samo. no ale to byla 1wsza miesiaczka i moze w sumie macie racje ze trudno obliczyc skoro teraz musi sie uregulowac. hmm no i pozostaje mi ten test nieszczesny:( dzieki za odpowiedzi;-)
 
no i chyba nie ma ciazy:)
testu nie robilam- dostalam okres jak z morde strzelil rowno tej samej daty co miesiac temu:) no wiec chyba to nie nastepne bobo. a teraz zamierzam sie zabezpieczac konkretnie- juz dostalam pigulki antywlamaniowe:):cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Witam wszystkie mamy! Mam pytanie!Jaki jest%zajścia w ciążę podczas karmienia piersią,(karmie córkę już 18miesięcy wyłącznie piersią i w dzień i w nocy)
 
w ciąże idzie zajść nawet dwa miesiące po porodzie nawet karmiąc dziecko. Samo karmienie nie zabezpiecza przed ciążą. Tylko gorzej obliczyć dni płodne i nie płodne, no i kiedy mozesz starać się o chlopca a kiedy o dziewczynke. Jezeli chcesz zajść w ciąże to myśle że byłoby najkożystniej gdybyś przestała karmić piersią i wybrała się do ginekologa po zastrzyk wywołujący miesiączke. Przejdz się jeszcze na USG. Moja siostra po tak długim czasie karmienia miała nie proporcjonalnej wielkości jajniki, a lepiej się upewnić przed ciążą że wszystko jest ok, niż potem mieć problemy
 
Do góry