reklama

Karmienie piersią a ich wygląd?

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez Somnians, 22 Sierpień 2016.

1. Somnians

Somnians Początkująca w BB

Wiem że naturalne karmienie jest dużo lepsze dla dziecka. Ale w tym wątku skupmy się proszę tylko i wyłącznie na wyglądzie naszego biustu, w końcu każda kobieta wciąż chce czuć się atrakcyjnie. Czytałam różne artykuły i ile artykułów tyle opinii. A ja było u was, co wy wiecie na ten tematy? Lepiej karmić, czy nie, żeby zachować piękny i wciąż jędrny biust?

2. Lui :)

Lui :) Czekając na cud :)

Ja jak skończyłam karmić to piersi spadły mi prawie o dwa rozmiary. Wcześniej miałam piękny, jędrny biust, a teraz mam nie dość że małe cycki to jeszcze flaki.

3. reklama
  4. kasia.zosia

kasia.zosia Fanka BB :)

A ja przed 2 pierwszymi ciążami i karmieniem miałam biust w rozmiarze A, po tych dwóch ciazach B, a teraz zobaczymy jaki będę mieć po trzeciej ciazy. Pewnie nie ma reguly- geny, właściwości skory, smarowanie kremami albo nie. Nie da się przewidziec. Ja ogólnie nie narzekam.

5. Shaer

Shaer Fanka BB :)

Ja zawsze bylam "cycata" przed dzieciakami i mialam zdecydowane pelny biust. W pierwszej ciazy przybyly mi z 3 rozmiary, karmilam dlugo z czasem rzadziej i po odstawieniu cycochy wrocily do normy. Nie mam rozstepow ani "flakow". W tej ciazy biust mam dokladnie taki jak przed ciaza (75f/g) i zobaczymy po :)

6. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Ja 2 miesiącach karmienia biust mam większy o 3 rozmiary. Na szczęście póki co rozstępów brak

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum