reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią a kawa zbożowa

Kawa zbożowa to nawet kawą nie jest. Zbożówkę to można nawet i kilkulatkowi dać.
A i zwyklą w czasie karmienia można pić. Ja codziennie rano pije czarną, sypaną.
 
reklama
A dziecko jest przy piersi niespokojne przez różne rzeczy. Słabo leci, nie chce akurat pić, przechodzi skok rozwojowy...
 
Jasne, dziecko bywa niespokojnie przez różne rzeczy, ale w moim przypadku, kiedy zamieniłam kofeinową kawę na zbożową przestało być niespokojne, więc tu upatruję przyczyny. Dla mnie kawa zbożowa smakuje podobnie jak rozpuszczalna, więc pozwól mi decydować, co mi smakuje :)
 
No jak uważasz, ja rozpuszalnej nawet jako kawy nie traktuje, tylko sypana. I osobiście nie widze różnicy w zachowaniu czy nie wypije w ogole przez dzień, dwa cxy wypije 3 dziennie :D
 
No jak uważasz, ja rozpuszalnej nawet jako kawy nie traktuje, tylko sypana. I osobiście nie widze różnicy w zachowaniu czy nie wypije w ogole przez dzień, dwa cxy wypije 3 dziennie :D
No właśnie, bo każda z nas jest inna i każdy maluch jest inny. Ja, skoro zobaczyłam, że po kofeinie mój brzdąc jest niespokojny, to postanowiłam, że wrócę do normalnej kawy, kiedy skończę go karmić, ale myślę też, że nie zrezygnuję całkowicie ze zbożowej, bo mi smakuje. Pozdrawiam :)
 
jakoś nigdy za zbożówką nie przepadałam, dobrze że mi koleżanka podrzuciła kiedyś mama coffee, niby też zbożowa ale te wersje smakowe są przepyszne no i do tego mają sporo witamin, kwas foliowy. To mogę pić i pić, już nawet odzwyczailam się od zwykłej kawy :D
 
reklama
To podobnie jak ja ;) Nigdy nie pomyślałabym, że kawa zbożowa może być taka dobra. No i wielkim plusem jest to, że bez cukru smakuje w porządku. A po co dorzucać do organizmu nadmiar węglowodanów? Lepiej zjeść kostkę czekolady ;)
 
Do góry