reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

karmienie piersią a kolejna ciąża

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Spróbuję.
A jak mierzysz temp, czym, gdzie o ktorej godzinie? Dużo pobudek w nocy?

Sopek

Moderator
Rozwiązania
2
Ja zaszłam dwa razy w ciąże karmiąc piersią. Właśnie jak dzieci miały po 15mscy, za pierwszym razem zaszłam po drugim okresie (dostałam jak mały miał 13mscy) a za drugim razem okres dostalam jak córka miała 8mscy a zaszłam jak miała 15mscy tylko, ze wtedy się nie staraliśmy, jeden raz nieuwazalismy i od razu zaszłam. Nie mierzyłem temp ani nie robiłam testów itd ;)

marcelka.dyz1507

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja zaszłam dwa razy w ciąże karmiąc piersią. Właśnie jak dzieci miały po 15mscy, za pierwszym razem zaszłam po drugim okresie (dostałam jak mały miał 13mscy) a za drugim razem okres dostalam jak córka miała 8mscy a zaszłam jak miała 15mscy tylko, ze wtedy się nie staraliśmy, jeden raz nieuwazalismy i od razu zaszłam. Nie mierzyłem temp ani nie robiłam testów itd ;)
Gratuluję. Oby i nam.się udalo

marcelka.dyz1507

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
A zwykły tzn z jednym miejscem po przecinku? Warto z dwoma.
Tak z jednym miejscem po przecinku wiem wiem że lepiej ale póki co i tak jestem pod wrażeniem samej siebie ze pamiętam o tym żeby ta temperaturę mierzyć codziennie
Czyli mój wykres typowo bezowulacyjny jednym słowem beznadziejny

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Raczej typowo poporodowy ;) Jakiego programu używasz? Bo ten mało czytelny, ale widać, że jeszcze owulacji nie było i po prostu trzeba czekać na nią.

reklama

marcelka.dyz1507

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
@Aguu mam jeszcze jedno pytanie przed okresem temperatura powinna spadać tak?ja mam drugi dzień temperaturę powyżej kreski czyli 36,7 dziś 36,8. Czy wcześniejsze pomiary mogą być zafalszowane np tym że o 5 był cyc a o 7 mierzylam?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry