reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią a kolejna ciąża

marcelka.dyz1507

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Luty 2019
Postów
102
Witam, staramy się z mężem o kolejne dziecko żeby różnica była jak najmniejsza bo między starszą córką a młodsza mamy teraz 6lat różnicy i widać tą różnicę.
wszystko byłoby by pewnie prostsze gdyby nie to że karmię piersią mala ma 15miesięcy i nie jest to.już tak intesywne karmienie jak na początku więc moja radość kiedy dostałam porządny okres była niesamowita. Poszłam do lekarza ot co żeby dał nam zielone światło niby wszystko jest ok ze mną biorę ovarin bo podobno pomaga wyrównuje hormony itd szału po tym nie ma jedynie co zwiększone libido to napewno. Robiłam testy owulacyjne i mierze temperaturę ale z wykresu to poprostu ja nic nie wnioskuję objawy sluzu byly 14dc a test wyszedł dodatni w 17dc rano koło 10 a wieczorem już był słabszy zglupialam. Czy jest możliwość ze organizm szykował się do owulacji i z powodu karmienia nie odbyła się?? Dziś mam 20dc i jedyne co mi towarzyszy to ból drugiego jajnika.od wczoraj. i zaskoczeniem dla mnie było po skorzystaniu z toalety ze miałam kilka plamek krwi żywej krwi na papierze. Myślałam ze może okres Ale póki co cisza.czy jest Jeszcze jakaś mamusia ktora ma podobny problem karmi a chce zajsc w ciaze? Moze ktos poradzi co zrobić jakie badania itd. Pomału zaczynamy się odstawiać od piersi zostają tylko te nieszczęsne noce
 
reklama
reklama
Zalezy czy wstawalas. Czasem to zaburza a czasem nie, zalezy od kobiety. Musialabys zaobserwowac u ciebie czy jest zaleznosc. Ale temp moze zaczac spadac nawet dopiero w 2-3 dniu okresu.
 
Byc moze dopiero byla owulacja (i albo @ bedzie pozniej albo masz krociutkie fazy poowulacyjne). A jak to wyglada ze sluzem teraz przed i w dniach wzrostu temp?
No właśnie teraz ma śluz Ale nie jest przezroczysty tylko bialawy ale lekko rozciagliwy wcześniej nie zaobserwowalam takiego śluzu bardziej była to woda...niewiem jak to opisać.
 
No właśnie teraz ma śluz Ale nie jest przezroczysty tylko bialawy ale lekko rozciagliwy wcześniej nie zaobserwowalam takiego śluzu bardziej była to woda...niewiem jak to opisać.
No to potwierdza przypuszczenia. Nie zawsze jest przejrzysty, ale skoro rozciagliwy to plodny.
Czasem kobiety mają problem z jakością śluzu stąd mniej typowy.
 
Trudno powiedzieć. Standardowo druga faza trwa 12-16dni Ale ile trwa u Ciebie to zobaczysz (obserwuj czy wyższe temp się utrzymuja). Jeśli tyle to ok, jeśli mniej niż 10dni to warto się przebadać jesli się staracie.
A co myślisz o tym? Dzisiaj z rana
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-02-07-11-12-00-1.png
    Screenshot_2019-02-07-11-12-00-1.png
    100 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Do góry