reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią a kolejna ciąża

marcelka.dyz1507

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Luty 2019
Postów
102
Witam, staramy się z mężem o kolejne dziecko żeby różnica była jak najmniejsza bo między starszą córką a młodsza mamy teraz 6lat różnicy i widać tą różnicę.
wszystko byłoby by pewnie prostsze gdyby nie to że karmię piersią mala ma 15miesięcy i nie jest to.już tak intesywne karmienie jak na początku więc moja radość kiedy dostałam porządny okres była niesamowita. Poszłam do lekarza ot co żeby dał nam zielone światło niby wszystko jest ok ze mną biorę ovarin bo podobno pomaga wyrównuje hormony itd szału po tym nie ma jedynie co zwiększone libido to napewno. Robiłam testy owulacyjne i mierze temperaturę ale z wykresu to poprostu ja nic nie wnioskuję objawy sluzu byly 14dc a test wyszedł dodatni w 17dc rano koło 10 a wieczorem już był słabszy zglupialam. Czy jest możliwość ze organizm szykował się do owulacji i z powodu karmienia nie odbyła się?? Dziś mam 20dc i jedyne co mi towarzyszy to ból drugiego jajnika.od wczoraj. i zaskoczeniem dla mnie było po skorzystaniu z toalety ze miałam kilka plamek krwi żywej krwi na papierze. Myślałam ze może okres Ale póki co cisza.czy jest Jeszcze jakaś mamusia ktora ma podobny problem karmi a chce zajsc w ciaze? Moze ktos poradzi co zrobić jakie badania itd. Pomału zaczynamy się odstawiać od piersi zostają tylko te nieszczęsne noce
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_2019-02-02-11-06-33.png
    Screenshot_2019-02-02-11-06-33.png
    20,8 KB · Wyświetleń: 176
reklama
Ja zaszłam dwa razy w ciąże karmiąc piersią. Właśnie jak dzieci miały po 15mscy, za pierwszym razem zaszłam po drugim okresie (dostałam jak mały miał 13mscy) a za drugim razem okres dostalam jak córka miała 8mscy a zaszłam jak miała 15mscy tylko, ze wtedy się nie staraliśmy, jeden raz nieuwazalismy i od razu zaszłam. Nie mierzyłem temp ani nie robiłam testów itd ;)
 
Ja zaszłam dwa razy w ciąże karmiąc piersią. Właśnie jak dzieci miały po 15mscy, za pierwszym razem zaszłam po drugim okresie (dostałam jak mały miał 13mscy) a za drugim razem okres dostalam jak córka miała 8mscy a zaszłam jak miała 15mscy tylko, ze wtedy się nie staraliśmy, jeden raz nieuwazalismy i od razu zaszłam. Nie mierzyłem temp ani nie robiłam testów itd ;)
Gratuluję. Oby i nam.się udalo
 
Raczej typowo poporodowy ;) Jakiego programu używasz? Bo ten mało czytelny, ale widać, że jeszcze owulacji nie było i po prostu trzeba czekać na nią.
 
reklama
@Aguu mam jeszcze jedno pytanie przed okresem temperatura powinna spadać tak?ja mam drugi dzień temperaturę powyżej kreski czyli 36,7 dziś 36,8. Czy wcześniejsze pomiary mogą być zafalszowane np tym że o 5 był cyc a o 7 mierzylam?
 
Do góry