reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią a laser

Dołączył(a)
11 Wrzesień 2007
Postów
3
Witam
Potrzebuję porady od kogoś kto przeszedł laserową korektę oczu. Mam 3,5 miesięcznego bąka, którego karmię piersią. Słyszałam że karmienie jest przeciwwskazaniem do tego zabiegu.Moja wada jest dość wysoka (-7 D) i bardzo mi zależy na tym zabiegu. Nie wiem czego się spodziewać po takim zabiegu, czy warto szarpać się z takim małym brzdącem.
 
reklama
plutka mnie tez ten temat interesuje. moja corcia ma 7 i pol miesiaca. tez mam spora wade (-5.5 -4.5) i tez karmie piersia. na stronie jednego z centrow ktore sie zajmuja LASIKIEM wyczytalam ze karmienie jest przeciwskazaniem do tej operacji...wiecej szczegolow nie znam ale chetnie bym poznala...ja sie na razie wstrzymuje....
 
Myślę że w najbliższych dniach poszukam sobie jakiejś kliniki i umówię się na konsultację. Chyba na pytania dotyczące karmienia to mi odpowiedzą od razu? Jak będę znać odpowiedź co do tego karmienia to ci susumali napiszę. Najbardziej się boję jakiś powikłań, czy długiej rekonwalescencji. Lekarze zazwyczaj zapewniają, że wszystko będzie ok, a potem okazuje się że coś jeszcze było małym drukiem. Dlatego pytam się o doświadczenia tych osób, które miały ten zabieg.
 
Pprzypomnialo sie ze podobno okolo 2 tygodni nie powinno sie nic albo nikogo (nasze maluszki) ciezkiego podnosic....wiec warto miec kogos kto pomoze w opiece nad dziecmi...zapytaj wie tez o to Plutka. ciekawe co lekarze powiedza.... Powodzenia i jak bedziesz cos wiedziec daj mi znac!!!
 
Do góry