reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią a miesiączka

dreamscometrue

Mama Zosi
Członek załogi
Dołączył(a)
12 Lipiec 2016
Postów
10 504
Witam.
Karmię córkę 8 miesięcy piersią, od 6 miesiąca zaczęłam wprowadzać rozszerzenie diety (wychodzi jeden posiłek dziennie). Wtedy dostałam pierwszą @, teraz drugą. Przed ciążą miałam bardzo bolesne miesiączki, gdzie zwykłe przeciwbólowe leki niebardzo pomagały. W tej chwili w ogóle brzuch mnie nie boli. Chciałam spytać jakie macie doświadczenia. Miałyście @ w trakcie kp? Mniej bolało? Po odstawieniu dziecka od piersi ból znów wrócił? Wasze dzieci mniej się najadały w trakcie @? Córka śpi mi gorzej w nocy, czytałam, że w trakcie @ jest mniej pokarmu i inaczej smakuje.
 
reklama
Moja córeczka ma 8,5 miesiąca, a od 3 tygodni odrzuciła pierś i w zasadzie karmie ją piersią wyłącznie w nocy. Mimo to okres jeszcze nie wrócił :)
 
Piła mm bardzo sporadycznie jak musiałam ja zostawić, ale od początku ona lubiła bardzo pic z butli. A odkąd skończyła 3 miesiące karmienie piersią trwało dosłownie po 10 min wiec nigdy nie była cycoholikiem :)
 
Karmiłam 25 miesięcy, pierwszą @ dostałam po równych 9 miesiącach. Raz bolało mniej, raz wcale, a czasem normalny mocny ból taki jak przed ciążą, nie było reguły. Nie odstawiłam przed następną ciążą, więc nie wiem czy będzie bolało tak samo. Nie zauważyłam, żeby było mniej mleka w czasie @, ale 8 miesięcy to chyba zaczyna się taki większy lęk separacyjny, może dlatego gorzej śpi?
 
Pierwsza @ 3 miesiące po porodzie. Nie zauważyłam żeby pokarm synkowi "przeszkadzał" w tych dniach ;)
Cycujemy już ponad 2 lata i 2 miesiące i póki co nie zanosi się na odstawianie ;)
 
Witam, dostalam okres po 9 miesiacach karmienia piersia. Obecnie mam okres mniej wiecej co 40 dni. Wlasciwie nic sie nie zmienilo, co to obfitosci, bolu itp. Nie zauwazylam zeby syn sie nie najadal podczas okresu.
 
reklama
Witam.
Karmię córkę 8 miesięcy piersią, od 6 miesiąca zaczęłam wprowadzać rozszerzenie diety (wychodzi jeden posiłek dziennie). Wtedy dostałam pierwszą @, teraz drugą. Przed ciążą miałam bardzo bolesne miesiączki, gdzie zwykłe przeciwbólowe leki niebardzo pomagały. W tej chwili w ogóle brzuch mnie nie boli. Chciałam spytać jakie macie doświadczenia. Miałyście @ w trakcie kp? Mniej bolało? Po odstawieniu dziecka od piersi ból znów wrócił? Wasze dzieci mniej się najadały w trakcie @? Córka śpi mi gorzej w nocy, czytałam, że w trakcie @ jest mniej pokarmu i inaczej smakuje.
Miałam miesiączki podczas karmienia. Mniej bolesne niż przed ciążą. Nie wiem jak z miesiączkami po zakończeniu karmienia, bo zanim skończyłam, zaszłam w drugą ciążę [emoji14] podczas miesiączki młoda zwykle szalała. Albo to mój pms sprawiał, że miałam takie wrażenie ;)
 
Do góry