reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią a pierwszy okres

mam123

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Październik 2018
Postów
104
Witam mamusię mam pytanie kiedy dostałyście pierwszy okres karmiac dziecko piersią tylko nie dokarmiajac mm.
 
reklama
Powaznie 3,5 roku?bo koleżanka trochę się martwi że z nią coś nie tak. Ma się wybrać do ginekologa ale jakoś tak jej czas leci. :-)
Tak. To żadna anomalia, choć lekarze rzadko się z tym spotykają bo raz, że mało mam tak długo karmi, a dwa, mało mam ma tak wrażliwą na prolaktynę płodność, że póki karmi choćby raz na dobę to nie ma @ :)
 
reklama
Ja dwa miesiące po porodzie, choć nie mam pewności czy to nie były jeszcze może resztki połogu, trwało to 10 dni i było bardzo obfite :/ teraz jestem 5 miesięcy po porodzie i nie mam miesiączki :)
 
Pytam gdyż koleżanka ma synka 19 miesięcy i jeszcze nie dostała okresu i czy jest to możliwe. Karmi w dzień i w nocy.
Ja jestem przykladem ze jest to możliwe karmilam dokładnie tak jak koleżanka miesiąc później dostalam cos ala miesiaczka bo krwawienie bylo inne niz przed ciaza i zaraz po tej miesiaczce zaszlam w ciaze
 
reklama
Do góry