reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

Cześć dziewczyny! Mnie też @ wróciła dopiero gdzieś 8 m-cy po porodzie. To są plusy karmienia. Mam nadzieję że i tym razem tak będzie.
 
reklama
Właśnie dziś rano wrócił okres- rok i 2 tygodnie po porodzie... Miałam cichą nadzieję, że może zmienił się smak mleka i niunia odstawi sobie cyca sama, ale niestety przeliczyłam się...
 
nie ma reguły na to, ja nadal karmie piersią moja mała, miałam 6 tygodniowy połóg i dokladnie jak mi się skończył dostałam okres i od tamtej pory mam go regularnie.
Może jest to spowodowane tym, że przez pierwszy miesiac sciągałam mleko bo moja mała leżała w szpitalu bo jest wcześniakiem ale kiedy tylko dostałam ją do domu ciągle karmie i mam cały czas
Pozdrawiam
 
A mnie okres jeszcze nie powrócił,Kubuś ma prawie 8 miesięcy,od dwóch nie karmię piersią i dalej nie mam...
Tak się zastanawiam czy to aby jest coś nie tak :sorry:.
 
Jestem 4 miesiace i tydzien po porodzie karmie piersia, ale rowzniez dokarmiam butelka i okresu brak :szok: zamartwialam sie ze to ciaze, ale biore cerazette od trzech miesiecy wiem poczekam jeszcze troche na ten okres :tak:
 
reklama
mi idzie 3 tydzien po porodzie i narazie nie dostałam jeszcze. podobno do roku mozna nie mieć okresu nawet. to zalezy od organizmu
 
Do góry