reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

reklama
Witajcie ja jestem osiem miesięcy po porodzie i jeszcze nie mam miesiączki-karmię intensywnie piersią!Ja myślę ze każdy organizm jest inny!Tez się wystraszyłam,ale moja ginekolog mówi że tak poprostu jest;-)Pozdrawiam!
 
Pomimo ze Malenstwo bylo tylko na piersi (potrafila w ciagu miesiaca przytyc wiecej niz kilogram) to swoja pierwsza @ dostalam 5 miesiecy po porodzie. Akurat pojechalismy na wakacje, ja ze soba nic nie wzielam bo przeciez karmilam i w poblizu nie bylo odpowiedniego zaopatrzenia. :wściekła/y: To tylko zalezy od organizmu.
 
ja też karmię cycem, i okres dostałam w dwa miesiące po porodzie..... :( nie wiem czy to przez AZALIE czy tak mam w naturze.....
 
W tym tygodniu dostałam niestety okresu :sad: Zdziwiłam się, bo cały czas karmię piersią, ale i tak nie było tak źle- 9 miesięcy ciąży i 9 miesięcy po porodzie bez miesiączki, to sporo ;-)
 
Ja dostała okres równo 19 m-cy po porodzie. Tydzień wcześniej przestałam karmić piersią.Jest praktycznie bezbolesny, a wcześniej przez pierwsze dwa dni zwijałam się z bólu i bez ibupromu nie dało rady!!!!
 
hej,ja karmie juz 3miesiace i okresu dalej nie widac,moja siostra blizniaczka dostala szybko bo po 2miesiacach.widac kazda z nas jest inna.z reszta po co ci ta miesiaczka znowu nerwy i bole niepotrzebne.nie martw sie jak przyjdzie to bedzie!
 
reklama
Czesc dziewczyny!!!
Jestem 3 i pol miesiaca po porodzie i miesiaczki ani sladu(Jezu i wcale mi sie nie spieszy)Tak sie juz przyzwyczailam ;))
Ale teraz tydzien jak dokarmiam butla...myslicie,ze to przyspieszy miesiaczke???
ΦΙΛΑΚΙΑ myszta
 
Do góry