reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

reklama
Witam!! Ja karmie 14 miesiąc(tyle dokładnie ma moja córcia)-pierwszą miesiączke dostałam w czerwcu tego roku:tak: i już niestety pojawia się regularnie;-)
 
karmiłam mojego synka 7 miesiecy. Przez 6 tylko cyc, pózniej tylko w nocy moje mleczko w dzien butelusia, miesiaczka pojawiła sie po miesiacu od całkowitego odstawienia od piersi. Przez kilka dni jeszcze co kilka godzin masowałam sie zeby pokarm porzadnie odpuscił. własciwie tylko woda juz leciała. zasuszyło sie i dostałam okres. Przed ciaza miałam co 28 dni regilarnie, brałam tabletki wczesniej odstawiłąm killka miesicy przez zajsciem. teraz po porodzie krwawienie co 34-37 dni :) jestem zadowolona ze tak rzadko :)
 
U mnie brak prawie 7 miesięcy i niestety mnie dopadła. Mam nadzieję, że to taka jedna, a nie jeszcze powrót na dobre regularnie
 
Czesc!!!Moja Zabcia ma juz 13 miesiecy,nadal karmie piersia...nie tak czesto jak na poczatku ,1 razw dzien i do spania w nocy...okresu nadal nie mam:))....Jesli nie chcecie zaraz nastepnego dzidziuska to nie ma sie czym martwic,natura wie co robi!!
 
witajcie!
Ja karmię piersią już od ponad 15 miesięcy (wprawdzie tylko w nocy) i okresu wogóle nie mam i prawdopodobnie nie będę mieć dopoki całkiem nie odstawie. Bylam u gina miesiąc temu i pytałam się o okres a on powiedzial mi, żebym się nie martwiła bo to jest normalne.
havva jeśli dobrze interpretuje twoją wypowiedź to jest nieprwdą że jak sie karmi piersią to się w ciąże nie zajdzie. Równie dobrze można zajść w ciążę jak sie karmi piersią.
 
reklama
Do góry