reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

Ja juz miałam trzy razy okres z czego przed kilkoma dniami jednodniowy (czytać wieczorem było jedno plamienie). :dry:
 
reklama
ja karmię piersią 10 msc i @ jeszcze nie mam :) i bardzo dobrze bo przed ciążą zawsze zwijałam sie z bólu przy każdej @
 
Witam serdecznie!
Ja karmię synka rok i 7 miesięcy (obecnie już w niewielkim wymiarze- rano i wieczorem, oboje to bardzo lubimy ;-) ) i właśnie dziś wieczorem się zorientowałam, że powróciła miesiączka. Cały wieczór bolał mnie brzuch, ale nie pomyślałam,że może to zwiastować wielki powrót :-) Dziwnie się czuję, bez miesiączki było fajnie :-D Rozstałam się z nią na dwa lata i 4 miesiące i chyba sie przyzwyczaiłam do mysli, że tak juz będzie zawsze :-) Pozdrawiam wszystkie Mamy czytające to forum :-)
 
Witajcie. Ależ Wam zazdroszczę. U mnie nie było tak różowo. Miałam cesarkę, którą wspominam bardzo dobrze. Szybko doszłam do siebie, nic nie bolało, nie miałam problemów z pokarmem. Niestety karmienie piersią nie spowodowało zatrzymania miesiączki. Krwawienie pojawiło się u mnie już 3 miesiące po porodzie. Wrrrr. Nienawidzę tego. Szczęściary.
 
hej,

ja nadal karmię piersią, a 7,5 miesiąca po porodzie dostałam @, w sumie był identyczny, jak przed ciążą, 4 dni i po sprawie, przyznam, że w ogóle nie tęksniłam, ale jak jest, to też dobrze, zobaczymy, jak będzie z regularnością.
 
Ja juz w pologu! Pobieglam do szpitala i na usg wykazalo :( karmie tylko piersia co 1,5-2 godz (w nocy tez:() boli jak cholera i mam srednio co 2 tyg :(
Taki niby "moj urok"
Przechlapane. Appap kiepsko pomaga, brzuch az skreca, krzyz lupie a ja sama z dzidzia, ma juz prawie 4 miesiace
 
Ja karmię piersią prawie 3 miesiące (co 2 godz.) i nie dostałam jeszcze @. Podobno okres wraca po zakończeniu karmienia lub gdy nie jest ono już tak częste. Na razie korzystam z uroków życia bez @ :p
 
Mati ma prawie 15 m-cy, a ja dalej okresu nie mam. Karmie rano, po 15-tej i przed spaniem, w nocy trochę, ale to raczej tylko ciumkanie. Zaczynam sie martwić.

edek własnie doczytała, że Papilonka nie miałą okresu 1 rok i 7 m-cy Ufffffffff:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry