reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

U mnie wróciła po 4 miesiącach od porodu.
Karmie wyłącznie piersia (wówczas karmiłam ;)), bez dopajania, cyc na kazdy płacz, w nocy ze 3 razy jedzonko i do tego jestem szczupła i w ciązy też więc nie było co gubić. Nie ma reguły, choć żal mi życia bez podpasek i tamponów.... :mad:
 
reklama
przyznaje ci racje. zal zycia bez podpasek..... ja chce drugiego dzidziusia(nie dlatego ze nie bede meczyc sie raz w mc) ale to mile ze z brzuchem i zaraz po porodzie nie trzeba sie przejmowac takimi damskimi sprawami:DDD
 
Ja właśnie dostałam jakieś plamienia. Strasznie sie wystraszyłam, bo synek na 4 m-ce i ciągle karmie tylko i wyłącznie piersią, bez dopajania. Ale poczytałam post i już sie uspokoiłam...jednak trochę żal, bo przyzwyczaiłam się.
Cóż, trzeba sie udać do sklepu ;)
 
Ja dostałam 5 m-cy i 2 dni po porodzie. Szczerze mówiąc liczyłam na dłuższy okres bezmiesiączkowy
 
urodziłam niecałe 10 tyg temu i wczoraj dostałam bardzo skąpego krwawienia z dużą ilością śluzu, dzisiaj właściwie się skończyła, czy mam to traktować jak okres? karmię cały czas piersią, nic mnie nie boli, a przed ciążą miałam bardzo obfite i długie (8 dni) krwawienia... trzeba teraz uważać żeby rodzeństwa nie narobić za wcześnie młodemu...
 
Ja urodziłam 13 marca i dostałam teraz czyli niecałe 7 tygodni po porodzie.Karmię wyłącznie piersią.@ zjawiła sie niespodziewanie,wcale mnie nie bolał brzuch.Ale za to jest baaardzo obfita :(
 
reklama
Witam ja mam pytanie czy po urodzeniu macie mniej bolesne@? Chodzi mi po cc bo ja miałam cc, jeszcze nie mam okresu ale chciałabym wiedzieć bo przed ciążą miałam strasznie bolesne@
Pozdrowionka
 
Do góry