reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

Ja właśnie wczoraj dostałam 1 - szą po mojej cesarce. Mniej bolesna, ale jest tak dziwnie, niemiałam okresu przez 9 (ciąża) i 13 mies. po porodzie. Fajnie było jej nie miec, a z drugiej strony teraz mam pewnosc że wszystko jest o.k!! :laugh:
 
reklama
ja dwa lata bez miesiaczki i jeszcze karmie no i tez chce jeszcze maluszka zaprosic do brzuszka ;D
 
Miesiaczke dostalam 11 tyg po porodzie. Zupelnie bezbolesna ale za to pierwszy dzien b obfita. Trwala tyle co przed ciaza czyli cale 3 dni ;D
 
u mnie wrocila po 2 i pol miesiacach i trwala piec dni, czyli tyle samo, co przed porodem.
 
Michas ma ponad 9 miesiecy i jeszcze @ nie wrocila :) :) i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa, bo sie juz od "niej" calkowicie odzwyczailam
Jak to jest z okresem po porodzie, czy wszystko sie reguluje?, bo ja mialam bardzo niereguralne okresy i dosc bolesne, ale mam nadzieje, ze minely one bezpowrotnie
pozdrawiam
 
wlasnie dostalam 3 dni temu po 2 latach 3 m-cach i 2 dniach, czuje sie jakby pierwszy raz miala
 
ojeje az po takim czasie?????
ja nie mam juz licząc z ciąża z 1,5 roku i jakos mi dziwnie, jeszcze karmie wiec to niby normalne ale mimo wszystko jakos sie denerwuje,bo nie planuje na razie kolejnego brzdąca ;) z jednej strony wolałabym miec to byłabym chociaz spokojniejsza ze wszystko OK ;D
 
reklama
Witam wszystkich ;D. Juz 6 miech zaczal sie jak karmie i nie mam tez okresu, ale staram sie nie denerwowac. Ze starszym synkiem bylo inaczej....ale kazda ciaza i po jest inne ::)
 
Do góry