reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia, a szczepienie

K

Kasia2301

Gość
Witam! Czy sa tu mamy, ktora chca sie zaszczepic, ale karmia piersia? Jak rozwiazac ten problem? Czy jedyne wyjscie to odstawienie?
 
reklama
Ja karmie, zaszczepiłam się już pierwsza dawka pfeizera. Najnowsze badania wykazały ze byc moze przeciwviala sa przekazywane w mleku dziecku ale wiadomo, to dopiero pionierskie odkrycia
 
Dzis dzwonilam do przychodni to mi odradzali. Sama nie wiem...
Chodzi o to, że ktoś musi Cię zakwalifikować do szczepienia - czyli ten lekarz bierze na siebie odpowiedzialność i każdy woli to z siebie zrzucić.
Wszystko zależy od tego, jakie masz obawy i wątpliwości. Ja wolałam się zaszczepić, bo dla mnie oznacza to, że - minimalizuję ryzyko, że zarażę swoje dziecko a być może zapewnię mu jakąś ochronę przekazując przeciwciała.
Polecam:
 
Dokladnie, każdy boi sie wziąć odpowoedzialnosc wiec jak zapytasz swojego lekarza "co mi Pan doradza?" To pewnie dla swojej ochrony woli odradzić ale jak poczyta sie stanowiska towarzystw laktacyjnych, czy nawet strony pediatryczne to szczepienie jest rekomendowane. Chyba w Stanach prowadza teraz badania na kobietach w ciąży i karmiących. Ostateczna decyzja należy do Ciebie
 
reklama
reklama
Do góry