reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią a warzywa

ewelinapatrycja

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Luty 2020
Postów
15
Witam,
Moje pytanie może zabrzmieć dziwnie.
lecz - czy brak warzyw w diecie wpływa na pokarm? Oraz tym samym na rozwój dziecka?
Nie jestem przekonana do karmienia piersią, lecz uznałam, że warto spróbować - mimo wszystko. Ale problem jest taki, że nie jadam warzyw. Poza jakimiś dwoma okrojonymi rodzajami - w ogóle. I wiem, że nie zacznę ich jeść. Obawiam się zatem o te utracone tym samym witaminy, które powinien zawierać pokarm.
 
reklama
Rozwiązanie
Ale witaminy sa nie tylko w warzywach. Ja też nie jadłam ich za wiele karmiąc i nawet mi do głowy nie przyszło, że robię coś źle. Bierzesz jakieś witaminy? Myślę, że one wystarczą.
Ale witaminy sa nie tylko w warzywach. Ja też nie jadłam ich za wiele karmiąc i nawet mi do głowy nie przyszło, że robię coś źle. Bierzesz jakieś witaminy? Myślę, że one wystarczą.
 
Rozwiązanie
Do góry