reklama

KARMIENIE PIERSIĄ- ankieta

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez patrycja.s, 28 Styczeń 2013.

 1. patrycja.s

  patrycja.s Początkująca w BB

  Witam Panie!

  Jestem studentką V roku Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W perspektywie wyboru przyszłej specjalizacji myślę o Ginekologii i położnictwie, dlatego już na studiach staram się podejmować różnego rodzaju inicjatywy pozwalające mi na pogłębianie wiedzy w tej dziedzinie. Aktualnie, razem z koleżanką, przy I Katedrze Ginekologii i Położnictwa w Łodzi, przygotowujemy pracę dotyczącą karmienia piersią. W tym celu przeprowadzamy ankietę wśród mam.

  Czy zechciałaby Panie pomóc nam w naszej pracy poprzez wypełnienie ankiety? Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmuje około 20 minut, wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych. Jest skierowana przede wszystkim do pań, które urodziły w przeciągu ostatnich 12 miesięcy- zarówno do matek karmiących, dopiero planujących rozpoczęcia karmienia piersią, tych które zaprzestały karmienia piersią, jak i takich które nigdy nie karmiły piersią i nie zamierzają tego robić. Jednakże, wypełnić mogą ją także mamy, które urodziły wcześniej, ale mają doświadczenia związane z karmieniem.
  Jeśli zgodziłyby się Panie na wypełnienie ankiety i byłyby Panie zainteresowane wynikami badania, po zakończeniu pracy skontaktuję się z Paniami i przedstawię wnioski, które udało się wyciągnąć z przeprowadzonego badania.
  Jeśli miałyby Panie jakieś pytania, postaram się udzielić na nie wyczerpującej odpowiedzi.

  Panie, które zechciałyby wypełnić ankietę, proszę o podanie adresu mailowego, żebym mogła wysłać ankietę [​IMG]

  Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!
   
 2. reklama

Poleć forum