reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

Ja caly czas jeszcze pilnuje,zeby Maja pila mleko rano i wiezczorem.Do tej pory adla kaszke,ale juz przestala lubic.Mleko lub rzadka kasze popija przez slomke,ok 200ml rano i wieczorem.Do tego troszke chlebka z maslem i szyneczke.Obiad ok.poludnia,po poludniu owocki,kanapeczka.Od czasu do czasu parowka,ciastko.Przegryza tez czasem chrupki.
A,i podjada nam ziemniaki z naszego obiadu;-)
 
reklama
Bartek:-D:-D:-D
Bruno jak wstanie pije mleczko 240ml i zwykle dojada kawalkiem kanapki parowka lub ogorkiem ktore sepi z mojego sniadania...ok 11ej kleik lub kaszka (bez mleka) z owocami, ok 3ej obiadek (taki ktory da sie jesc samodzielnie raczka lub widelcem;-)) wieczorem kanapka parowka lub owoc i godzine przed snem mleczko...w miedzyczasie zawsze cos wysepi np paluszki ktore uwielbia:zawstydzona/y:jak narazie nie jemy zadnych slodyczy... i niestety nie mozemy serkow jogurtow itp:-( wydaje mi sie ze duuuuzo je..
 
A ja mam w domu mięsożercę. Artur miecho wciąga jak szalony. Rano jak wstanie zje trochę kaszy ok 80ml, nie więcej. Potem wysępi paluszki, albo chleba odemnie ze śniadania, lub jakiś słodycz:zawstydzona/y: lub kiełbachę swojskiej roboty.
Przed drzemką ok 11 doi cyca. Ok 13 dostaje zupkę, bardzo często rosół z kluskami bo uwielbia - sam je:szok::szok::szok: Ok 15-16 dostaje 2 danie - ziemniaki, warzywo jakieś (pomidor lub ogórek lub marchew lub brokuł itd) i koniecznie jakies mięso. Ok 17 wcina serek danio, trochę bułki. Na kolacje skubnie trochę kanapki (głownie to zjada wędline), lub jajeczko, lub parowke. Przed zaśnięciem jest cyc i w nocy ze 2 razy:crazy::no:

Nie mam już pomysłów na obiady. Lubi kotlety, ale wiadomo smażone jest niezdrowe. Może podrzucicie mi parę pomysłów na obiadki
 
ale Artur wcina :szok:
z mięsnych obiadków może klopsiki w jakimś sosie? Nie smazy się, a mięso ;-)
ale masz z tym cycaniem w nocy... ja tez miałam pijawkę, ale popracowałam nad nią i nie cyca już w nocy w ogóle, dostaje tylko z samego rana, bo mi nie chce sie lecieć jej robić śniadania:zawstydzona/y: no i czasem jak ją po cycaniu odłóżę, to jeszcze troche się kimnie... no i cyc na deser koło 18, ale widzę po niej, że już bez problemu dałabym radę z jej odstawieniem :tak: i skończyło się łażenie za mną i wołanie cycy :cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry