reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

Brawo Dobrusia!!!

My teraz dajemy wodę przegotowaną, wcześniej dawaliśmy gerbera- ale droga :baffled:, dawaliśmy żywca, ale poczytałam o tej wodzie i zmieniliśmy na przegotowaną ;-)
 
reklama
:szok::szok::szok:
od dawna kupuję tę wodę i nigdy nie miałam a nią problemu tzn nic w niej nie pływało ale rzeczywiście smak trochę się zmienił :baffled:
od jutra zmieniam wodę
a Wy jaką polecacie?
 
O kurcze-ale numer z tym Zywcem!A ja zawsze jak jestem w Polsce to glownie Zywca kupuje!
 
reklama
Bbakania, jeśli dziecko zaakceptuje smak pasty, to taką bez fluoru możesz juz czyścić ząbki. Ale niewielką iloscią...taką kuleczka wielkości małego paznokietka dziecka. Pasta z fluorem dopiero jak dziecko nauczy się wypluwać:tak:
 
Do góry