reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

Mata-gratulki!!!:-)

Kolezanki w zlobku robia czasem na obiad tofu-dzieciaki to uwielbiaja!Zazwyczaj po prostu gotuja ziemniaki,jakies warzywo typu marchew,kalafior,brokul i do tego pokrojone,nie gotowane tofu-wymieszac i gotowe:-)
 
reklama
Liliana ja napiszę tak... nie dawno była zadyma związana z tymi wszystkimi jogurtami probiotycznymi, bo jakas instytucja zrobiła testy i co? na 20 takich produktów przeszły je tylko 2, Danone wycofał się tuz przed badaniami... poza tym UOK nakazał ściągnąć rekalmy i zmienic ich treść, bo są nieprawdziwe, czyli jednym słowem pic na wodę fotomontaż te aktimele, co najwyżej jako placebo działają :sorry:
 
dziewczyny.. jeszcze kilka dni temu chwaliłam maćka że ślicznie je..a od tego tygodnia jakaś masakra.. nie chce jeść obiadu.. na słoiczki się krzywi (dziwne bo do tej pory słoiczki były częścią nieodzowną i zawsze ratowały sytuację gdy np maciek nie chciał zjeść domowej zupki) nie wiem już co mam mu dawać do jedzenia.. przecież na kaszce i płatkach śniadaniowych to tak długo się nie da.. normalnie nie wiem jak go nauczyć normalnie jeść. Nie wspomnę, że maciek kromek nie jada (chyba że sam chlebek ewentualnie z masełkiem ale i to też nie zawsze). Już próbowałam go przetrzymywać, że może zgłodnieje i zje.. ale to na niego nie skutkuje. Dobrze że dzisiaj chociaż trochę pomidorowej zjadł.. jak Wy uczyłyście swoje dzieci jeść normalny obiad? i co im gotujecie? jak Wasze dzieci nauczyły się jeść normalne kromki np z szynką? bo maciek wypluwa albo odwraca od razu głowę i mówi "ne".
 
Altaya a może Maciusiowi najzwyczajniej w świecie ida zabki. Bardzo często dzieci wtedy tracą apetyt lub mniej jedzą. U nas tak właśnie było :tak:
Ponadto jestem przeciwnikiem karmienia na siłe, bo dzieciatko jak faktycznie zgłodnieje to zje. Grunt to nie zapychac słodyczami czy pustymi kaloriami w okresie przed głównymi posiłkami, żeby dzieciaczkom lepiej smakowało :)
Mam nadzieje, że już niebawem napiszesz nam, że apetyt Twojego smyka wrócił do normy :tak::tak:Trzymamy kciuki za apetyt Maciusia i Powodzenia !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
no rzeczywiście idą mu górne trójki.. tylko że myślałam że gdyby to było przez zęby to tak ogólnie nie miałby apetytu.. a maciek buntuje się głównie na obiad.. poczekam kilka dni i zobaczę czy mu przejdzie.. może masz rację i to przez zęby.. w sumie w nocy tez tak jakoś niespokojnie spał.
 
Do góry