reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia/butelka, dieta mam:)

Ja mam Kasiu ten laktator- elektryczny firmy tufi -i jestem z niego baardzo zadowolona. Masuj sobie piersi- ja np. miałam pozatykane kanaliki i to pomoglo..teraz tez- jak zbyt długo Mala śpi.., bądz jestem gdzieś - i dawno (tzn minęlo 4 g- a ja nie sciagnęłam pokarmu to robią się takie gulki- i piersi są cieżkie, pelne i ciutke bolą - wówczas mus ściagnać pokarm - i czesto trzeba te gulki rozmasowac- tak mi robiły polożne w szpitalu .
 
reklama
Dzieki Kasiu De ;) Juz go porzadnie wygotowalam i wsadzilam do woreczka to potem tylko obmyje i bedzie dobrze. W koncu jest nowy i nikt inny poza mna nie bedzie go uzywal :)
 
Ja mam strasznie dużo pokarmu... cycki prawie jak u Agatatje (mogę być młodszą barmanką na Octoberfest) - i też musze ściągnączasem lakatatorem bo mam wrazenie jakby mi miały ekspodować. ale najleszy lakator mna bolące cycuchy to moja corócha - zassysa lepiej niż tufi, avent i medela razem wzięte hehe ;D ;D ;D ;D
 
głuszek pisze:
(...) ale najleszy lakator mna bolące cycuchy to moja corócha - zassysa lepiej niż tufi, avent i medela razem wzięte hehe ;D ;D ;D ;D

Dokładnie tak! Mój Mikołaj też jest mistrzem w ściąganiu pokarmu ;D
 
Nie wiem czy tu pytać, ale...
Czy wasze Maluszki też mają często czkawkę? Mój Mikołaj co dziennie ma conajmniej jedna :laugh:

A co do karmienia piersią, to mam wrażenie, że lezy przy moim cycku cały boży dzień ;D Ale nie, żeby się wylegiwać, tylko autentycznie wcina! Aż tak dużo mu jedzonka potrzeba?
 
Moja Malutka też czesto ma czkawke..i takze mnie to ciutke martwilo(jak i te ulewanie) ale położne mnie uspokoily..że tak bywa..albo przejedzona..a i to wszytko dla niej nowe.."łapczywie" zje i czkawka murowana:):)
 
reklama
Moja Oliwka też ma ciągle czkawkę.
Jeśli chodzi o jedzenie, ja karmię butelką, mleko Bebilon HA1 polecony przez pediatrę (niestety piersią karmiłam tylko 2 tyg-coś z piersi leciało, ale mała chudła a nie przybierała na wadze), butelką karmię co 3 godziny, teraz zjada 80-90 ml. W ciągu dnia przepajam wodą przegotowaną (bez glukozy-bo po co paść szkraba jeśli smakuje jej bez glukozy :))
 
Do góry