reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i ANTYBIOTYK

Ja tez bralam Augmentin przy zapaleniu piersi, mi lekarz powiedzial ze to lek "nowej generacji" i jest nieszkodliwy dla dziecka.
Pozdrawiam i zycze duzo zdrowka
Ja miałam to samo, zapalenie piersi jak Mateunio miał miesiąc i też brałam Augmentin bez żadnych skutków ubocznych dla synia
 
reklama
helo:-) , wracamy powoli do zdrówka,ja jeszcze przez kilka dni będę brała antybiotyk, ale całe szczęście Zosia nie reaguje na niego w żaden sposób.Jedyny problem to taki ,że Zosi nadal nie przeszedł katar i kaszel ,a we wtorek byliśmy u laryngologa , który zalecił Zosi zażywanie antybiotyku (wcześniej moja pediatra odradziła mi równoczesne leczenie siebie i Zosi antybiotykiem), więc się nie zgodziłam na to.Kazik chodzi do przedszkola, ja chodzę na praktyki do liceum(uczyć dzieci biologii), no i Zosię zabieramy mimo wszystko na spacery( bo w sumie już nie gorączkuje ), mam nadzieję ,że obejdzie się bez antybiotyku.Aha , no i z Kazikiem byliśmy u tego neurologa, który zlecił EEG na 18października, mamy go wybudzić o 1 w nocy i nie dać mu zasnąć do 12 godziny(czyli do badania), najlepiej grać jeszcze z nim w piłkę ,żeby go wymęczyć:szok: , nie wiem co to będzie
 
oj suszi współczuję ci....
ale jesteś dzielna :)
a co jest Kazikowi, że ma takie dziwne zalecenia? Przepraszam jeśli pisałaś, ale ja jakoś przeoczyłam. Ci lekarze to już coraz dziwniejsi są!!!!:confused:
 
Inkaon miał jakiś czas temu drgawki gorączkowe i u wszystkich dzieci , u których wystąpiły, standardowo robi się badanie mózgu( w czasie tego badania dziecko musie przez godzinę spać , a do głowy ma popodłączane różne takie diodki)
 
Zaczęłam brać zinnat
Pierwszy raz niestety karmię piersią córkę która ma już dwa latka mówił lekarz że jak tak mało jest karmiona nic jej nie będzie bo w końcu dziecko ma 2lata
 
Do góry