reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią i chudnięcie

reklama
Też tak miałam, bardzo szybko i dużo schudłam. Właśnie ok 4 miesiąca waga stanęła i przy wzroście 170 ważę 49kg aż do teraz czyli 9 miesiąc karmienia. Nic nie mogę przytyć, dlatego w następnym tygodniu będę robić kompleksowe badania krwi i moczu czy aby na pewno wszystko dobrze
 
Też tak miałam, bardzo szybko i dużo schudłam. Właśnie ok 4 miesiąca waga stanęła i przy wzroście 170 ważę 49kg aż do teraz czyli 9 miesiąc karmienia. Nic nie mogę przytyć, dlatego w następnym tygodniu będę robić kompleksowe badania krwi i moczu czy aby na pewno wszystko dobrze
Ja wzrost 158 i waze 47kg. Ale źle się czuje . Dzisiaj pobralam krew i czekam jak na szpilkach. Jestem strasznie chuda zero tyłka i zero wszystkiego
 
Ostatnia edycja:
Taak, o pupie to już dawno zapomniałam... Ja miałam problem po porodzie z żelazem i tarczycą (tsh) ale już z 3 miesiące nie biorę żadnych leków, tak zdecydowała moja doktor.
Daj znać jak będziesz miała wyniki
 
Ja tez po ciąży schudłam 8 kilo z wagi z przed ciąży. W ciąży przytyłam tylko 5 kilo ponieważ byłam na diecie ze względu na cukrzyce ciążowa teraz nie jem nabiału i tez kilogramy ciagle lecą w dół
 
Po porodzie ważyłam 62kg, a po 8 miesiącach było już tylko 48kg. Ten stan utrzymywał się przez 2.5roki, aż z początku roku zakończyłam karmić i obecnie jest 54kg. Dodam, że jadłam dużo więcej w tamtym czasie, a i tak nic nie mogłam przytyć.
 
Dziewczyny, to normalne.
Karmie już 18 miesięcy z kawałkiem.
Za sobą mam mocne diety eliminacyjne, w większości jak się okazało niepotrzebne.
Ale do sedna - w najgorszym momencie było 43 kg, teraz jest 50!
Moja Rada - mi dietę ustawił dietetyk. Dużo wody to raz, bardzo częste posiłki to dwa, dobrze skomponowane to trzy - zależy co jecie - ja dorzucalam kolejne kalorie czyli dieta na przytycie. Okazało się że dużo nie znaczy dobrze. A w przerwach między posiłkami zamiast kawy, herbaty koktajle z jarmużu, owocow, warzyw.
Plus cały czas witaminy z ciąży.
 
Dziewczyny, to normalne.
Karmie już 18 miesięcy z kawałkiem.
Za sobą mam mocne diety eliminacyjne, w większości jak się okazało niepotrzebne.
Ale do sedna - w najgorszym momencie było 43 kg, teraz jest 50!
Moja Rada - mi dietę ustawił dietetyk. Dużo wody to raz, bardzo częste posiłki to dwa, dobrze skomponowane to trzy - zależy co jecie - ja dorzucalam kolejne kalorie czyli dieta na przytycie. Okazało się że dużo nie znaczy dobrze. A w przerwach między posiłkami zamiast kawy, herbaty koktajle z jarmużu, owocow, warzyw.
Plus cały czas witaminy z ciąży.
Ja na diecie bmk 3 miesiące. Od początku mała miała problemy z brzuchem raz jest lepiej raz gorzej.. ogólnie wyglądam źle i źle się czuje. 😔 nie wiem sama bije się z myślami. Czy karmić dalej czy nie
 
reklama
Ja mam dokładnie tak samo karmie już 10-ty miesiąc i na początku bardzo szybko traciłam wagę aż w końcu ważyłam dużo mniej niż przed ciąża. W ciąży też niewiele przytyłam bo zaledwie 7 kilo. Waga stanęła niedawno, przynajmniej już nie chudnę ale też nie tyję chodź jem moim zdaniem dość dużo. Badań jeszcze żadnych nie robiłam ale myślę o tym. Dodam jeszcze że nie trzymałam żadnej specjalnej diety ani w ciąży ani podczas karmienia
 
Do góry