reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią i mlekiem modyfikowanym

reklama
asia, nie obraź się, ale niekoniecznie to co Ty robisz zawsze jest najlepsze ;-)
skoro who zaleca karmienie do 2 roku życia to coś w tym musi być ;-) ja miałam plan karmić do około roku żeby nie musieć podawać sztucznego mleka, bo uważam że jak się ma wybór to lepiej go nie podawać. Teraz wprowadzam mleko ryżowe, migdałowe i mikrofiltrowane i jest ok. A jak pomyślałam nad tym głębiej to nawet dobrze wyszło bo nie podoba mi się widok 2 letniego dziecka z butlą albo smokiem ;-)
 
Decyzja zapadla, przymierzamy sie do zakonczenia karmienia piersia. Kazalam M. kupic po drodze puszke mleka. Wczoraj po nocy dostal flache bebilonu, bo mialam w saszetkach i wypil pieknie 180ml. W nocy budzi mi sie przez ostatnie dni co godzine, pociagnie chwile i idzie spac, ale nie najada sie tak jak kiedys. Dzisiaj przed drzemka poludniowa zamiast ssac to mnie pogryzl, wiec wymiekam. Tylko cos czuje ze czeka mnie ciezki tydzien, bo musi sie nauczyc zasypiania. Eh trzymajcie kciuki dziewczyny.
 
marcia, odważna decyzja! trzymam kciuki za naukę zasypainia bez ulubionej przytulanki:-p
ciekawe kto bardziej będzie tęsknił, Tymuś czy mamusia...:-D
 
Haha wymiękłam :zawstydzona/y: jak wróciłam z pracy Tymek się na mnie rzucił i nie chciał się odkleić. Pobawiliśmy się trochę, kąpiel, cyc i lulu :-) dostał też nurofen na noc bo mu te czwórki wychodzą. I co? Przespał pięknie od 20.30 do 4.30. Czyli te pobudki to nie kwestia nienajadania się tylko zębów. O tej 4.30 dostał cyca, ale rano na śniadanie już butle, którą pięknie wypił. Teraz śpi już dwie godziny!!! co mu się dawno nie zdarzało.
 
reklama
Do góry