reklama

karmienie piersią i nie tylko

Temat na forum 'Archiwum maj 2010' rozpoczęty przez nataliak, 10 Luty 2010.

1. nataliak

nataliak Gość

o karmieniu piersia i butelka, o kolkach i o diecie karmiacych.

2. Mélodie

Mélodie Fanka BB :)

słyszałam, że na kolkę to koper włoski. Mozna wypróbować na sobie, przy wzdęciach - jak działa to na maluszka podziała w 80%.

Ja chce karmić piersia jak najdłużej się da.

3. reklama
  4. komi1911

komi1911 mama dwóch szkrabów

ja moge powiedziec cos niecos w sumie karmilam krotko ale meczylam sie strasznie z tymi kolkami

otoz koper wloski polecam dla maluszka ale anjlepiej jak mama sobie wlasnie go pije,wtedy maluszek dostaje go juz z mlekiem matki noi ladnie odchodza gazy:-)

dalej znajoma mi mowila ze dowiedziala sie od kobiety ktora pracuje na poloznicwtei ze najwazniejsze aby matka karmica pila bardzo duzo wody,wtedy napewno bedzie pokarm,przyklad kobiet z afryki gdzie panuje glod a kobiety karmia swoje maluchy i to dosc dlugo,takze pamietac duzo pic wody mineralnej i jesc zdrowow typu na poczatek marchewka gotowana,zmieniaczki,kurczak gotowany,schabik,ja unikalam nabialu,truskawek,smazonego i pieczonego

pieczywo biale,potem stopniowo wprowadzac nowe pokary

5. nataliak

nataliak Gość

6. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

Nataliak napisz co na te kolki co tylko w niemczech jest dostępne bo ciągle zapominam, a jak będzie na 1 stronie, to będę pamiętać :-)

7. komi1911

SaB Simplex:-)

8. nataliak

nataliak Gość

aga to moze wezmiesz jakas wieksza ilosc na handel? to nawet na allegro znika blyskawicznie wiec na tym nie stracisz a jesli u nas bedzie potrzebne i sie sprawdzi to tez pewnie bym kupila.

9. komi1911

w Pl tez mozna kupic np na allegro widzialam kiedys ja napewno tez go kupie

10. reklama
  11. komi1911

ja z gory moge powiedziec ze kupie na 100%

12. asieek

asieek Fanka BB :)

Dziewczyny a te cuda na kolki to stosuje się jak już kolka jest czy zapobiegawczo się podaje np raz dziennie?
    Zielona jestem:eek:

Poleć forum