reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

dzięki Wiola, za pocieszenie, ale sądzę, że gdybym kontynuowała podawanie mm z butli przynajmniej raz dziennie, to teraz byłoby łatwiej... :/ no trudno... nie ma co gdybać... :sorry2: teraz musimy sobie jakoś poradzić


próbuję o tym nie myśleć, ale martwię się, że 13 października świadkowa (czyli ja) wystąpi na ślubie w towarzystwie przeuroczego dżentelmena wiszącego u cyca... :sorry2:
 
reklama
afi, do 13 pazdziernika to szmat czasu... dacie rade z wprowadzeniem mm..
a probowałaś butli i smoczków LOVI?? u nas Agata odrzucała wszystkie smoczki poza tym... czytalam pozniej ze dzieci wlasnie odrzucaja butle bo im twardawe smoki nie pasują.. rzeczywiscie smoczki Lovi sa fajne i mieciutkie...
 
u Julka to nie kwestia smoka. on zasysa smoczek butli, ale ja tylko poczuje smak mm w ustach, to się krzywi i ma odruch wymiotny :sorry2:
u nas było podobnie, Maja nie znosiła mm, wypróbowałam wszystkie możliwe smoczki do butelek ale ona poprostu nie tolerowała mleka. I już jej tak zostało bo mm piła przez max 3mc.
 
hehe! to dziś się okazało, że moje mleko z butli też jest BE... :/

Na szczęście wieczorem skusił się na dwie łyżeczki kaszki ryżowej :tak::-)
 
Lenkaa, widzę już Twojego małża w pepsi-ekstazie:-D

U nas napoje gazowane, tak jak u Agi, w ogóle nie cieszą się zainteresowaniem. Chipsy owszem, leżą w zakresie zainteresowań, ale raczej wtedy, kiedy ciocia (moja siostra) jest wpobliżu i je je. Wtedy czasami próbuje. Ze słodyczy lubi m&msy, ale te z orzechem, lizaki i skittlesy- więc oczywiście trzeba mu to wszystko dawkować. Ale jak mu się zaproponuje platki do mleka Nestle, jogurtowe albo zwykłe migdały, to rzuca wszystko inne:tak:
 
reklama
Do góry