reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

aga ja próbowałam podać kaszkę i żeby nocka była cała przespana
zakupiłam kaszkę
rozmroziłam mleko
zmieszałam
nakarmiłam
uśpiłam Gabrysie bez cyca
i po 2,5 godziny był płacz o cyca
 
reklama
ja młodemu tylko raz podałam z hippa przysmak na dobranoc, ładnie wcinał, potem kąpiel i pierś dostał, wiec się cieszyłam, że pewnie do 3 pośpi.. a on już o 23 domagał się piersi :szok:
u nas 19.30 pokąpielowe karmienie, potem o 1, 3, 5 no i rano koło 8
 
Aga sporo u ciebie tych karmien.moze to bardziej przyzwyczajenie niz glod?
a maly ci przy cycku zasypia?
my na samym cycku bez zadnych dodatkow jak narazie.
karmimy sie po kapieli 19.15 potem 10 i nastepne kolo 5-6
czyli nocka mozna by powiedziec przespana:happy:
 
asieek podobno baaaardzo dobre (my jeszcze nie próbowaliśmy) ale masakrycznie trudne do odeprania


mój bobofrut pocisnął dziś cały słoik (pierwszy raz cały na raz!!) dyni z ziemniakiem - okropieństwo! nie ważne, że niecałe 2h wcześniej wciągnął 180ml mleka i 2,5h po krzyczał o kolejną porcję hehe
u nas sliniaczek byl prawie czysty a to co mamusi spadlo:eek: zapralam i sladu nie ma po plamach:-) oby tak dalej:tak:;-)
Asieek mojemu też smakował, tylko na następny dzień mieliśmy aż 4 kupy (zwykle jest 1 dziennie, no czasem 2).

Aga ja daję kleiku by zagęścić mleczko, jest bardziej sycące, no i zauważyłam że jeśli Cypcio czasem mi ulewa, to tylko przy samym mm, jak dodam do mleka kleik lub kaszkę, to nie ulewa.
u nas 4 to normalka... w szoku bylam bo pol sloiczka zjadl ok 15 a o 19 male co nieco bylo w pieluszce kolor imponujacy i super konsystencja;-)u nas rzadiochy sa a to takie fajne bylo:-D
ja młodemu tylko raz podałam z hippa przysmak na dobranoc, ładnie wcinał, potem kąpiel i pierś dostał, wiec się cieszyłam, że pewnie do 3 pośpi.. a on już o 23 domagał się piersi :szok:
u nas 19.30 pokąpielowe karmienie, potem o 1, 3, 5 no i rano koło 8
aga bardzo czesto w nocy Tomus je:szok: u nas byly juz pobudki o 6 rano, teraz cos sie na wczesniej przestawil i ostatnie kilka dni po 4 sie budzi, mam nadzieje mu sie nie odmieni na gorsze
 
Wampi odpukac nie moge nazekac.mam nadzieje,ze sie jej nie odmieni,bo juz mielismy taki czas,ze budzila sie co 1,5 h jak noworodek.teraz jest ok.
ona ranos ie budzi jak maz wychodzi,ale zajmuje sie sama soba a ja spie.pobawi sie jakis czas i tez pada i tak sobie spimy do 9-10:-)
 
a w ogole termin "zupka" to marchewka z ziemniaczkiem na wodzie czy jak sie robi takie danie?

marchewka plus ziemniak to danie ;) ja gotuje takie zupki:
woda+ ziemniak+marchewka
woda +marchewka+ klepik ryzowy (dodany juz do gotowej zupki)
teraz w planach wprowadzenie pietruszki i oliwy z oliwek. Potem gluten i miesko.

dziewczyny nie śmiejcie się, ale po co ten kleik ryżowy? po co go dodawać do jedzonka??

ja dodaje do zupki zeby jakows je urozmaicic.

ja młodemu tylko raz podałam z hippa przysmak na dobranoc, ładnie wcinał, potem kąpiel i pierś dostał, wiec się cieszyłam, że pewnie do 3 pośpi.. a on już o 23 domagał się piersi :szok:
u nas 19.30 pokąpielowe karmienie, potem o 1, 3, 5 no i rano koło 8
wow, czesto troche. Spróbuj jak sie obudzi uspic go bez cycka. A tak serio duzo w nocy je czy tylko pociumka chwile i usypia?
 
Aga my tez na samym cycu + deserki. Ostatnie karmienie około 19-20, pobudka równo o 2 w nocy, potem juz o 6 rano, 9.
Wiec takze raczej nie moge narzekac:)
Ale bywalo pare nocy tak jak u Agi:/
 
reklama
Do góry