reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią - linki, porady, itp

dzis był dzień bez przetwów mlecznych i mam nadziejęze po jakimś czasie stosowania takiej dietki krostki znikną. W tej chwili są na buzi, na czole i głowie, w brwiach i niestetey zaczynają już schodzić na szyjkę. Aby nie wdało się nic gorszego kapiemy Nelą w kalii aby odkazić skórę.
 
reklama
A mi się ostatnio co drugi dzień twarde guzy na cycach robią i już zaczyna mnie to wkurzać, bo muszę wymyślać niestworzone pozycje do karmienia żeby mała odciągnęła mi akurat z tego miejsca, które jest twarde:-( , a i tak nie zawsze to pomaga:baffled: .
 
Renee ja tez maiłam próbkę tego kremu Aventu i jak o nim napisałaś to wypróbowałam, no i pomógł tak, że wczoraj go kupiłam! Prawą pierś już mam ok, tylko z lewą ciągle słabo, w ogóle mleka mam więcej w prawej i lepiej mi idzie przystawianie. W lewej zawsze jakby mniej pokarmu i gorzej mi sie Nelke przystawia, ta lewa to jest jakaś ... lewa...
 
Ja mam tak zmasakrowane brodawki, że odciągam mleczko i daje Adasiowi jeść z butelki na zmianę z Bebilonem, bo niestety moje mu nie wystarcza. Ale dziubek nauczył się zasypiać przy cycusiu i po jedzeniu muszę mu dać pomulać i cały czas nie mogę dojść do ładuu z brodawkami. A chyba jest za mały by go tego oduczyć? No i nie zniosła bym jego płaczu o cycusia :-(
 
Madziu moja znajoma to tak nauczyła swoje dziecię przy cycu trzymać, że teraz nie może sie ruszyć od dziecka, bo niunia strasznie płacze jak nie ma cycusia; więc uważaj :happy2: .
Ola też lubi zasypiac przy cycu i czasem sie go domaga, a jak dostanie to zaraz usypia, więc ja jej smoka do buziulka sadzam i też jest ok a ja mam czas dla siebie ;-)
 
dziewczynki mam pytanie; zamowilam laktator elektryczny czy da sie pobudzic laktacje? niestety przystawianie dziecka nic mi nie daje bo za malo mu leci i sie wkurza albo wisi na cycu 40 minut i do tego zje butle; wiec z sil opadam a szkoda mi nie karmic piersia; kurde namieszalam; mam mleko ale malooooo; myslicie ze za pomoca laktatora pobudze moje cyce ;>
 
a i jesio jedno; czy jak jest mleko to piers jest twarda? bo nie wiem naprawde juz nic; ja na poczatku jak mialam zastoje to mialam twarde z kamieniami a teraz caly czas miekkie mam i sie martwie ze mleka ni ma ale jak nacisne to zawsze cos wyplynie:baffled: juz sama nie wiem; POMOCYYYYYYY
 
Dzikusko z tego co wiem to jest tak że jak piersi są twarde tzn ze są wypełnione mlekiem. Natomiast na naszym etapie jeżeli cycusie są miekkie a leci z nich mleczkom to znaczy ze popyt i podaż się wyrównała i piersi produkują tyle pokarmu ile potrzeba dziecku więc jest OK!! ja mam dokładnie tak samo - cycki miekkie jak flapsy ale mleko płynie:tak:
 
reklama
Do góry