reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia ,negatywny test a ciaza

Dołączył(a)
3 Styczeń 2017
Postów
10
witam Was,
potrzebuje porady .. Mam corke roczna ktora kp I staramy sie o kolejna dzidzie .miesiaczki mialam 4regularne od czasu Porodu i teraz cisza od ponad 2,5mc! W tym czasie wystapilo tylko jedno dniowe plamienie ktore bylo przy siusianiu I wysilku.
robilam test jakies 2-3 tyg temu wyszedl negatywny. Czy mimo to mozliwa jest ciaza? czuje sie senna i mniw mdli do tego.Ktoras z Was tak miala?
wiem.ze wielszosc z Was poleci bete ,ale najpierw chcw zasiegnac waszych opini
 
reklama
Jeśli współżyłaś - zrób ponownie test. Jeśli wyjdzie negatywny - zalecałabym wizytę u lekarza.
Jeśli nie współżyłaś - to nic z tego nie będzie.
 
witch tak wspolzylismy , a z tymi testami jestem do nich troche sceptycznie nastawiona bo w poprzedniej ciazy robilamntest byl negatywny a jednak okazalobsie ze bylam w ciazy
ostatnio czesciej siusiam I do tego mam metaliczny posmak w ustach;\
juz sama zglupialam .
Naprawde nie ma tu nikogo co byl w podobnej sytuacji?
 
Hej, w sumie wszystko jest możliwe i możesz być w ciąży. Ale i tak musisz to zweryfikować - albo ponowny test, albo beta albo wizyta u ginekologa.
Mogę Ci opisać jak to u mnie było. Też karmiłam piersią z pierwszym synkiem i mimo to bardzo szybko zaczęłam miesiączkować bo już po ok 2 miesiącach regularnie co 30 dni. Zaczęliśmy się starać o drugiego dzidziusia 7 miesięcy po porodzie. W drugim cyklu starań po prostu wiedziałam że jestem w ciąży :) pamiętałam jeszcze na świeżo objawy z poprzedniej :) wszystkie objawy wskazywały na ciążę a test wychodził negatywny w 11 dpo, 13 dpo, 15 dpo i dopiero w 20 dpo zobaczyłam drugą kreseczkę na teście. I teraz mam Dwóch kochanych synków.
Powodzenia i trzymam kciuki żeby się udało :)
 
dziekuje bardzo ,wiec pewnie rozymiesz mnie co znaczy strach przed kolejnym.negatywnym testem tym bardziej ze czekalam na pierwsze dziecko 4lata.
 
Wiem kochana ale pamiętaj że strach ma wielkie oczy :) nie myśl o tych 4 latach starań tylko o tym że masz cudowne dziecko i napewno doczekacie się kolejnych :)
 
Do góry