reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Karmienie piersią od A do Z

agawa1

Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08
Dołączył(a)
12 Sierpień 2005
Postów
1 865
Rozwiązania
0
Założyłam nowy wątek- najwyżej się go usunie gdy będzie nie potrzebny.:)

Wiele lutóweczek będzie miało 1sze dziecko więc myśle że mamy doświadczone podzielą się swoimi wiadomościami na ten temat:-)
Karmienie piersi� od A do Z

tu mamy kilka info jak w tytule :-)


Tutaj o diecie:
Dieta matki karmi�cej
Nie trzeba gazet wertować a i inne mamy mogą coś dodać, ująć :-)

Tu wygodne pozycje :

Wygodne pozycje do karmienia piersi�


A tu cała reszta:-):
Karmienie piersi� - Niemowl� - Gazeta.pl
 
reklama
Do góry