reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

otherside

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2019
Postów
803
Hej dziewczyny,
Mam takie pytanie, czy któraś z Was pierwsze dziecko karmiła piersią a drugie już nie, bo nie było pokarmu?
Jestem w 35 tc i tak patrzę po moich piersiach że nic z nich nie będzie 😟 w poprzedniej ciąży już miałam siare w 25tc.
 
reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny,
Mam takie pytanie, czy któraś z Was pierwsze dziecko karmiła piersią a drugie już nie, bo nie było pokarmu?
Jestem w 35 tc i tak patrzę po moich piersiach że nic z nich nie będzie [emoji45] w poprzedniej ciąży już miałam siare w 25tc.
Siarę już masz od 16tc. To jest złoty pokarm dla noworodka. Złote krople. Nic Ci nie musi wyciekać. Każda ciąża inna. Po prostu dostawiaj dziecko po porodzie. I pamiętaj - każde dziecko spada z wagi urodzeniowej, tak ma być.
Siara w ciąży nie jest wyznacznikiem tego czy karmić się będzie piersią. To jeden wielki mit.
W pierwszej ciąży nie wyciekala mi jak niektórym samoistnie potrafi a pokarmu miałam dużo. Teraz podobnie, coś tam jej jest, ale nie widzę jakiś wyciekow. Nie boję się o KP. Spokojna głowa wszystko przed Tobą.
 
Ja też się martwiłam bo do końca ciąży nie wycisnelam ani kropelki, do tego poród tydzień przed czasem CC, a tu zaraz jak mnie przewiezli na salę pojawiło się mleko, i już karmimy się 6 miesięcy 🙂


Potwierdzam. U mnie bylo nic w drugiej ciąży. Po cc przywiezli mnie i przyszla pielegniarka z neonatologii z malutką na karmienie a ja jej mówię że nic z tego nie wyjdzie... Jakie bylo moje zdziwienie kiedy udowodniła mi wprost że mam rzekę mleka chociaz jak sie szykowalam do cięcia bylo dokładnie nic:) karmimy się18 miesiecy
 
Ja w żadnej ciąży nie miałam siary a karmiłam syna półtora roku a teraz bliźniaczki mimo szybszego porodu i cc mleko poprostu się pojawiło mimo braku siary i przy tzw flakowatych piersiach dzieci sobie z tym poradziły a organizm sam zareagował na ssanie
 
reklama
Hej dziewczyny,
Mam takie pytanie, czy któraś z Was pierwsze dziecko karmiła piersią a drugie już nie, bo nie było pokarmu?
Jestem w 35 tc i tak patrzę po moich piersiach że nic z nich nie będzie 😟 w poprzedniej ciąży już miałam siare w 25tc.
Nie martw się na zapas ;) Każda ciąża jest inna i inaczej organizm przygotowuje się do porodu.
Nigdy nie miałam siary przed porodem, a laktacja zawsze występowała i długo karmiłam piersią swoje dzieci :)
 
reklama
Hej dziewczyny,
Mam takie pytanie, czy któraś z Was pierwsze dziecko karmiła piersią a drugie już nie, bo nie było pokarmu?
Jestem w 35 tc i tak patrzę po moich piersiach że nic z nich nie będzie [emoji45] w poprzedniej ciąży już miałam siare w 25tc.
Ja nie miałam w ogóle przed porodem tzn nic tam mi nie leciało. Syn za 3 tyg kończy rok, ciągle tylko kp.
 
Do góry