reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia

Żona

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Październik 2005
Postów
104
dziewczyny!
zapewne wiekszosc z Was zamierza karmic maluszka piersia. jak dlugo planujecie karmic?i czy ktoras z Was zamierza moze od poczatku karmic malucha butelka?
 
reklama
ja karmiłam do 9 meisiaca - potem sam mnie nie chciał :(
teraz planuję do około 16 mieisąca - chyba że znowu zrezygnuje dzidzio samo (duze ułatwienie, ale smutne)
 
Ja karmiłam do 13 m-ca i tez sam odmówił. Nawet nie chciał przychodzić, jak usiadł to się wyrywał. Tak jak Azik pisze smutne, ale ponieważ coraz mniej ssał, to przebiegło bez zastojów i zapalenia piersi. Teraz też bym chciała karmić jak najdłużej, tyle ile zechce Dzidzia. To takie cudowne jak ta mała rączka tak głaszcze pierś i tak słychać jak przełyka, a potem usypia z cycusiem w buzi... ale mi się rozmarzyło...
 
mój płakał jak go przystawiałam - tak nagle...
miałam nadzieję ze zacznie jesć i doprowadziłąm do zapalenia piersi...
antybiotyk i przeszło...
 
ja tez chcialabym karmic jak najdluzej, podczas karmienia miedzy matka a dzieckiem wytwarza sie jakas szczegolna wiez, tak mi sie wydaje. mam nadzieje, ze nic nie stanie na przeszkodzie oi bede mogla karmic naturalnie.
 
wHO zaleca około 5-6 miesięcy babki ode mnie z dietetyki mówią że jak ktoś może to około 12 miesiecy , ja chcę około 6 miesięcy :)
 
Wiesz ja to jeszcze sobie mówiłam, że może jest to spowodowane dużym stresem moim i przez to Jacka. Schudłam wtedy 7 kg. w ciągu dwóch tygodni. Tatuś Jego się wyprowadził... świat się trochę załamał. Zresztą Jacek też zaczął chudnąc. Azik Tobie to coś powie: rok i 5m-cy, a waga 8,8 kg.  :( Teraz też do wielkich nie należy, ale wtedy było tragicznie, więć trzeba było się pozbierać dla Jacka. :)
 
reklama
Do góry