reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

Karolinna... nie powiem ci czy takie kupki są ok ale moja Mała ma takie ciągle i to początkowo leci wręcz woda... Cały czas próbuję namierzyć jej problem z brzuszkim i nie wiem czy i to nie jest z tym związane, więc nie odważe się napisać że to jest ok  :( ALe ogólnie z zasłyszanych wiadomości... dzieci karmione piersią właśnie rzadkie mieć powinny  ;D
 
reklama
karolinna jeśli chodzi o kupki niemowlaczków to powinny być żółtawe i rzadkie. I najczęściej pojawiają się przy każdym karmieniu ale bywa, że raz dziennie i to też nie jest źle. Ja ledwo skończę przewijać słyszę charakterystyczne dla mojego maleństwa strzały w pieluszce.
 
Moja Weronisia też robi rzadkie kupki po każdym karmieniu i wygladają jak jajecznica ;D
takie kupki są normalne u dzieci karmionych piersią :laugh:
 
dziewczyny własnie zauważyłam, że w piersi zrobiła mi się jakaś taka spora grudka... czasem mam takie małe jak piersi są pełne, ale przed chwilą tą piersią karmiłam, i powinna byc mięciutka :) a z boku jest takie zgrubienie i troszeczkę boli jak dotykam, własciwie dopiero jak przycisnę... czy to jest jakiś zastój ??? może zniknąć przy następnym karmieniu czy trzeba cos z tym zrobić...?
 
dzięki, to raczej był zastój, dwa razy byłam pod ciepłym prysznicem i masowałam, ale nie przechodziło a wręcz coraz bardziej bolało... ale na noc wlożyłam sobie liście kapusty i już po kłopocie :) co prawda tak się złozyło, że wieczorem karmiłam tylko tą drugą, a Olek zrobił nam niespodziankę i przespał prawie 8 godzin w nocy ;D i rano ta z zastojem była taka pełna, że się wystraszyłam... ale wypił ładnie wszystko i po zastoju ani śladu :)
 
dziewczyny,można pić te karmi bez wyrzutów sumienia ??? bo na laktacje to może jest to placebo po prostu ;) ale smak bomba ;D na syl;westra się nim uraczyłam i trochę mnie to męczy ;)
 
Karolinna ja ostatnio prawie codziennie piję Karmi i po Twoim pytaniu aż się trochę wystraszyłam czy nie przesadzam. Więc poszukałam trochę i tutaj:
http://www.bonamater.waw.pl/forum/show.php?id=27
jest napisane, że można. Ale przecież Karmi trochę alkoholu jednak ma, chyba muszę się ograniczać :( A lubię takie piwko :D
Eg czy dobrze pamiętam, że to Ty kiedyś (dawno temu ...) pisałaś o Karmi?
 
Dokładnie, wspominała mi o tym położna i w poradni laktacyjnej poczytałam, więc Karolinna nie przejmuj się tylko popijaj. Jedno dziennie nie zaszkodzi.
 
reklama
Dziewczyny czy was też tak zalewa pokarm jak karmicie?Jak karmię prawą piersią to z lewej tak się leje że pieluszka przemaka.
 
Do góry