reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

Cleo - to Igi przeszedł do następnego etapu "dorosłości" gratulacje! Wiem, że dla Ciebie z jednej strony to duma, z drugiej trochę smutno - dzieci zaczynają dorastać.;-)
 
reklama
D w piatek pojechał z Igim a ja w sobotę dojechałam.CZyli Igi spał bez cycocha ..tzn usnał w samochodzie D go przenioł do mieszkania sie nie obudził przespał do rana....

zawziałam się od soboty nie dałam ani razu...zasypia przytulony do cysia,aje buziaki,trze noskiem ale nie ma ryków strasznych...mi natomiast troszke cięzko psychicznie ale pozwalam mu sie tulić i trzymac jego skarb -cyca.zobaczymy jak w domu bedzie.dzis 4 noc bez....i w ciagu dnia tez nic nie daje- w ogóle nic.

Cleo
, trzymam kciuki.
Wytrzymałaś tych kilka dni to musisz już tak trzymać, chociaż myślę, ze ryków z powodu cyca nie będzie i nie daj się nabrać.
 
idzie super!!!!!!!!!!!!!!!
wczoraj wróciłam wieczorem poznym,kłade sie koło małego a on od razu sie przytulił i zasnął...wie ze cmokać nie pozwolę.gada sobie ze chciałby ale bez ryków.jestem w szoku i zadowolona bardzo.

nie mam nawału,nic nie odciagam samo się jakoś to reguluje i pewnie zaniknie za jakiś czas...

Igi jest dzielny .jak skonczymy ten etap nastepny zasypianie w swoim łóżeczku:-)
 
Cleo, mogę ci tylko poradzić, żebyś jakoś limitowała macanie się po cycach, jeśli Igi będzie miał na to ochotę :).
Bo Ala odkąd się odbandażowałam i zaczęłam nosić normalne koszule, czyli po jakichś 2 tygodniach od odstawienia, maca mnie po cyckach codziennie. Nie przeszkadzało mi to, ze teraz jest już męczące, szczególnie w nocy i szczególnie, ze nie ejst zbyt delikatna a ja mam piersi obolałe.
 
od tamtego piatku nie było mowy o popoludniowej drzemce,Igi sie wsciekał,skakał na łóżku tylko nie spał z braku usypiatora.dziś sam chyb stwierdził ze przytulenie do cysia tez jest przyjemne i zasnał.jeszcze śpiocha:-)

agrafka cały czas je tuli i daje "buzi" na razie nie ograniczam...u Nas jak widzisz wszystko stopniowooooooooooo:-D


dzieki dziewczyny za dobre słowa:-)

Sawi jak u Ciebie ???
 
minął już tydzień.

wczoraj pięknie zasnął przytulony do mnie.zdarza sie mu złapać w nocy ale od razu zabieram nie protestuje i zasypia dalej.

cycochy sa mniejsze huraaaaa ,znowu wracam do swojego rozmiaru:-Dale jeszcze trzeba poczekać trochę ...
 
reklama
minął już tydzień.

wczoraj pięknie zasnął przytulony do mnie.zdarza sie mu złapać w nocy ale od razu zabieram nie protestuje i zasypia dalej.

cycochy sa mniejsze huraaaaa ,znowu wracam do swojego rozmiaru:-Dale jeszcze trzeba poczekać trochę ...

Super!!!Dzielny Igi i...dzielna Ty;-):-)
 
Do góry