reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

Cleo, to tulenie na pewno jeszcze potrwa długo długo jeśli będziesz się zgadzać.
Ala nadal się tuli,maca mnie jak tylko ma możliwość, a ostatnio nawet liże, co mnie już naprawdę wnerwia :)
 
reklama
maxwell mam nadzieje, ze nie :)
ona niby , ze tak sobie żartuje, al ciągle mnie miącha i mnie to wkurza mówię, Alusiu nie rób tego, a ona "ale ja chcę oglądać cycy, zobacz jaki malutki" wyciąga mi pierś na wierzch i się przytula....

A tak w ogóle to przy Ali od 7-go miesiaca pojawiały się jakieś kropelki siary a teraz nic,ciekawe dlaczego..
 
Agrafka to jest różnie, czasem siara się pojawia dopiero po porodzie. Ja z Julią nie miałam do porodu nic, a moja koleżanka z pierwszym synem od 4 miesiąca ciąży leciało jej tak, że musiała nosić te wkładki do stanika :-)


​CLEO MOJE GRATULACJE!!!! BRAWO!!!
 
Cleo - gratki!
Agrafka - jak mówi Dziunka z ta siarą różnie, u mnie nic nie było sączenia się siary do porodu.. potem też nie miałam za dużo pokarmu,,, a cycki wielgachne! :-DA koleżanki małe piersi, sączenie się siary było już w ciąży
 
Do góry