reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

reklama
Renatka,ale wiesz,od Ciebie tylko (i Boryska ,oczywiście) zależy,ile chcesz karmic i będziesz:tak:.No i chyba jeszcze jakieś dziewczyny karmią,ale one juz bardzo rzadko tu zaglądają:-(
(mam nadzieję,ze nie odwykłaś od nas na wakacjach- wieczorkiem wpadaj na główny i opowiadaj:tak::-))
 
KAHAAA a jaki niekapek macie? U nas jest tak, że Alicja strasznie się zalewa jak cos pije i nieważne czy z niekapka, czy bidonu. Po prostu bierze za duże łyki i to co jest ponad jej sily do połknięcia wypluwa, więc np. po każdym posiłku kompletnie do przebrania jest :eek: a jak już jej mm wleję do czegokolwiek to jest łyk i fontanna i więcej niet. Dzisiaj jej jakieś mleko nestle junior waniliowe kupiłam i niby wzięła kilka razy łyka ale wątpie żeby cokolwiek z tego polknęła.
DAWIDOWE krowiego czystego jeszcze się boje dawać, bo ona alergik i jak z nabialem przesadze to od razu krostki jej wyskakują.
RENATA podobne dania jak na śniadanię: jajecznica/ kaszka/ kasza manna/ jogurt z owocami etc. i HAPPY ma rację z ta dlugościa karmienia. U nas to już ewidentnie byl czas na pożegnanie z cycem ;-)
 
Zobacz załącznik 411731 takie
ten niebiski musi byc na soczek i wode. i jest fajniejszy bo dziecko musi pociagnac, zeby lecialo. ten fioletowy dziala tak, ze leci juz po scisnieciu smoczka, wiec nie jest fajny, ale tomcio nie zgodzil sie na wymiane :baffled: no i dla mojego ksiecia smoczek musi byc miękki silikonowy, bo wczesniejsze proby z takimi plastikowymi obciągnietymi guma skończyły się fiaskiem...
 
wyglądają fajnie. tylko gdzie ja takie u nas znajdę :sorry: jaka to firma? Bo znaczek na "smoczkach" trochę TT mi przypomina.
 
A u nas Munchkin jest bardzo popularny :-) I Adas tez takich wlasnie uzywa bezproblemowo. Podobaja mi sie wlasnie te miekkie silikonowe ustniki. Zaczelismy od tych z uchwytami, a teraz juz pije z takiego jak ten Twoj fioletowy, Kahaaa :happy:
Zreszta my tez mamy kilka fioletowych i kilka niebieskich, dokladnie takie same rodzaje. Wczoraj jeszcze dwa dokupilam, zeby wymienic tez "zlobkowe" bo panie maja jeszcze te z uchwytami dla niego. Ja w ogole lubie produkty Munchkin. Mamy i troche miseczek i lyzeczki.
 
w PL to jakaś mało znana firma a z tego co piszecie wnioskuję, że jest dobra, więc tym bardziej żaluję, że u nas ogólnodostępne ich produkty nie są :crazy:
 
reklama
A ja Amelce kupiłam zwykły plastikowy kubeczek z uszkiem z Canpola i ona bardzo chętnie z niego pije.Oczywiście nalewam jej po odrobince- tak 5 mm na dnie,ale ładnie z taka ilością sobie radzi.Ale to tylko jak je w krzesełku,bo w innych sytuacjach wciąż pije z buteleczki.
Chłopaków moich tez tak uczyłam- niby były wtedy te "kubki dla dzieci" z pokrywką i sztywnym dzióbkiem,ale jakoś ich nie lubiłam i szybko przeszliśmy na "normalne" kubeczki.
 
Do góry