reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

Podziwiam wszystkie mamy,które zostały jeszcze na placu boju z cycowym karmieniem:tak:u mnie to by raczej nie przeszło bo znając mego syna łobuza to odgryzł by mi pewnie sutki (wszystko gryzie,a szczególnie do ostrzenia zębisk upodobał sobie mnie:eek:)
 
reklama
boszzzzzzzzzzz, na samą mysl że te dwie igiełki mojej córy miałyby mnie "miziać" po sutkach mam ciary ze strachu:cool:o nieeeeeeeeee, starczy te pół roku cycania:-D
jak wy kobiety dajecie radę cycać zębate pociechy??????????:confused2:
 
u nas walka zęby vs. moje sutki miejsca nie ma. Póki co Alka zębów ma 6 a żaden mnie jeszcze udziabać nie dał rady :rofl2:;-)
 
Ja CHŁOPAKÓW KARMIŁAM DŁUGO I TEŻ NIE BYŁO MOWY O GRYZIENIU- JAK SPRÓBOWALI,DAŁAM STANOWCZO DO ZROZUMIENIA,ŻE TAK TO SIĘ BAWIĆ NIE BĘDZIEMY- ZABRALAM CYCA,WŁOŻYŁAM PALUCHA W TO MIEJSCE I Z NACISKIEWM POWIEDZIAŁAM"NIE".hM...NIE WIEM JAK,ALE PODZIAŁAŁO...OOO,TERAZ DOPIERO ZOBACZYŁAM,ŻE SHIFT MI SIE "WŁACZYŁ".NO,TRUDNO...:sorry2:
 
Kania- dzięki-ja nie wyobrażam sobie robić mleka w butli.Cycek zawsze jest i w razie co można od razu podać.
Gabi pije w nocy i sporadycznie w dzień przed snem.Ma 7 ząbków i jeszcze się nie zdarzyło aby mnie ugryzła.Sorrki raz -ale to chyba dlatego że wcześniej gryzła namiętnie gryzaczek.
 
reklama
Do góry