reklama

Karmienie Piersia

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez sysiaa12990, 16 Grudzień 2013.

1. sysiaa12990

sysiaa12990 Początkująca w BB

duzymi krokami zblizaja sie swieta a z tym pyszne potrawy wigilijne takie jak : kapusta z grzybami, krokiety, bigos, paszteciki z kapusta a wiec o to mam dylemat.. mam 2.5 miesiecznego synka i zastanawiam sie kiedy moge zaczac jesc KAPUSTE, OGORKI, GRZYBY ? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)

2. Jordgubbe

Jordgubbe Fanka BB :)

xxx

Ostatnia edycja: 13 Luty 2014
  3. reklama
  4. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

5. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

zasadniczo mama karmiąca nie powinna stosować większych ograniczeń w diecie jeżeli dziecko nie jest alergiczne, jeśli bardzo się boisz może zacząć już teraz próbować po troszku niektórych potraw, z tym że pamiętaj że po kapuście może dziecko mieć kłopoty z brzuszkiem a grzybów unikałabym tak czy siak, szczególnie na wieczór gdyż są bardzo ciężkostrawne, dieta mamy karmiące powinna być przede wszystkim lekka ale jeśli spróbujesz czegoś w mniejszych ilościach to nie powinno być kłopotu ;-)

mój synek jest z listopada więc podczas wigilii miał zaledwie 6 tygodni, tyle że w tym czasie i tak byłam z nim w szpitalu więc nie musiałam się martwić dietą, bo nie miałam żadnych wigilijnych potraw ;-) (mąż przywiózł mi sernik ;-)) a następnym razem miał już roczek więc sam próbował niektórych potraw ;-)

Ostatnia edycja: 17 Grudzień 2013

Poleć forum